Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzheremi-klarkson/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джеремі Кларксон - книги та біографія

Джеремі Кларксон

Джеремі Кларксон – відомий британський журналіст, ведучий, колумніст у The Sunday Times та The Sun. Автор кількох публіцистичних книжок.   

Біографія Джеремі Кларксона непересічна, як і сам Джеремі. Він побачив світ у квітні 1960-го року в місті Донкастер, що у графстві Південний Йоркшир, Велика Британія. Його батьки мали бізнес із продажу чаю, а пізніше — м’яких іграшок-ведмедиків.

Журналістикою починає займатися одразу після школи. Спершу Кларксон працює, набирається досвіду та практики як автомобільний оглядач у локальних виданнях: «Rotherham Advertiser», «Rochdale Observer», «Wolverhampton Express & Star», «Lincolnshire Life» «Associated Kent Newspapers». 

1984 року засновує з другом агенцію MPA, яка проводить тестування автівок на замовлення місцевих газет і автомобільних журналів. З 1988 до 2015 року він ведучий і співведучий автомобільної програми «Top Gear» на BBC. Наразі Кларксон працює автором і ведучим різних програм на телебаченні та стрімінгових сервісах, а також дописувачем колонок для кількох британських видань.     

У своїй публічній діяльності часто критикує політику, владу, суспільство та публічних світових осіб. 

Джеремі Кларксон — автор книг «Світ за Кларксоном. Як я вже казав...», «Джеремі Кларксон та світ довкола», «Can You Make This Thing Go Faster?», «If You'd Just Let Me Finish», «Really?», а також багатьох інших видань, пов’язаних з автомобілями.

Усі твори Джеремі Кларксона просякнуті добірним англійським гумором,  сатирою й подекуди сповнені авторської в’їдливої іронії та нищівної критики. Тематика ж його творів надзвичайно різноманітна — від автомобілів до буденного життя, суспільства і політики.   

Книги Валерія Пузіка надихають. А сам автор показує, що мистецтво може бути справжнім інструментом боротьби.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image