Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhef-kinni/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джеф Кінні - книги та біографія

Джеф Кінні

Джефф Кінні — американський мультиплікатор, продюсер та автор дитячих книг.

Джефф Кінні народився і виріс у місті Форт-Вашингтон, що у штаті Меріленд. У школі нічим не відрізнявся на фоні інших учнів, а після закінчення школи він вступає до Мерілендсьокого університету. Під час навчання Кінні створює комікс «Ідґуф», який й сам ілюструє. Комікс протягом тривалого часу друкувався в університетській газеті.

«Щоденник слабака»
У січні 1998 року у Кінні виникає ідею написати книгу про учня середньої школи — Грега Хефлі, який пише ілюстровані розповіді про своє життя. У травні 2004 року «FunBrain» та Джеф Кінні випустили онлайн-версію історії під назвою «Щоденник слабака». На сайті публікувалися записи від імені Грега Хефлі, аж до червня 2005 року. Згодом вийшла книга, але спершу була лише онлайн версія й за перший рік її було завантажено приблизно 20 мільйонів разів. Коли читачі почали просити друковану версію, то Кінні спершу відмовлявся, але потім погодився, і в квітні 2007 року був надрукований «Щоденник слабака». Сьогодні випущено тринадцять книг про пригоди Грега Хефлі та його друзів. У квітні 2009 року журнал «Time» назвав Кінні одним з найвпливовіших людей світу.

Книги Джеффа Кінні вчать читачів ніколи не здаватися і не опускати руки, навіть якщо доля раз за разом підкидає випробування. Його книги написані просто і зрозуміло у них багато гумору і також багато речей, які змусять вас, ще довго думати про події в книзі.

У 2016 році Джефф Кінні отримав премію «Nickelodeon Kids Choice Award» в номінації «Улюблена книга» за серію книг «Щоденник слабака».

У 2010 році першу книгу із серії «Щоденник Слабака» було екранізовано, а вже у 2012 та 2013 році з’явилися ще дві екранізації двох наступних частин, а саме: «Щоденник слабака: Зоряний час Родрика» та «Щоденник слабака: Остання крапля», а у 2017 році була екранізована четверта частина — «Щоденник слабака: Довга подорож».

В даний час Джефф Кінні живе й працює в місті Плейнвіль в штаті Массачусетс, разом з дружиною і двома синами. Кінні працює повний робочий день як письменник та дизайнер онлайн-ігор, також він є розробником дитячої онлайн гри «Poptropica»

Видавнича група «КМ-Букс» видає книги Джеффа Кінні українською мовою й має намір видати усі книги про Грега Хефлі, бо серед дитячої та юнацької літератури ці книги є одні із найбільш популярних, як у світі так і в Україні.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image