Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhef-kinni/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джеф Кінні

Джеф Кінні

Життєпис

Джефф Кінні — американський мультиплікатор, продюсер та автор дитячих книг.

Джефф Кінні народився і виріс у місті Форт-Вашингтон, що у штаті Меріленд. У школі нічим не відрізнявся на фоні інших учнів, а після закінчення школи він вступає до Мерілендсьокого університету. Під час навчання Кінні створює комікс «Ідґуф», який й сам ілюструє. Комікс протягом тривалого часу друкувався в університетській газеті.

«Щоденник слабака»
У січні 1998 року у Кінні виникає ідею написати книгу про учня середньої школи — Грега Хефлі, який пише ілюстровані розповіді про своє життя. У травні 2004 року «FunBrain» та Джеф Кінні випустили онлайн-версію історії під назвою «Щоденник слабака». На сайті публікувалися записи від імені Грега Хефлі, аж до червня 2005 року. Згодом вийшла книга, але спершу була лише онлайн версія й за перший рік її було завантажено приблизно 20 мільйонів разів. Коли читачі почали просити друковану версію, то Кінні спершу відмовлявся, але потім погодився, і в квітні 2007 року був надрукований «Щоденник слабака». Сьогодні випущено тринадцять книг про пригоди Грега Хефлі та його друзів. У квітні 2009 року журнал «Time» назвав Кінні одним з найвпливовіших людей світу.

Книги Джеффа Кінні вчать читачів ніколи не здаватися і не опускати руки, навіть якщо доля раз за разом підкидає випробування. Його книги написані просто і зрозуміло у них багато гумору і також багато речей, які змусять вас, ще довго думати про події в книзі.

У 2016 році Джефф Кінні отримав премію «Nickelodeon Kids Choice Award» в номінації «Улюблена книга» за серію книг «Щоденник слабака».

У 2010 році першу книгу із серії «Щоденник Слабака» було екранізовано, а вже у 2012 та 2013 році з’явилися ще дві екранізації двох наступних частин, а саме: «Щоденник слабака: Зоряний час Родрика» та «Щоденник слабака: Остання крапля», а у 2017 році була екранізована четверта частина — «Щоденник слабака: Довга подорож».

В даний час Джефф Кінні живе й працює в місті Плейнвіль в штаті Массачусетс, разом з дружиною і двома синами. Кінні працює повний робочий день як письменник та дизайнер онлайн-ігор, також він є розробником дитячої онлайн гри «Poptropica»

Видавнича група «КМ-Букс» видає книги Джеффа Кінні українською мовою й має намір видати усі книги про Грега Хефлі, бо серед дитячої та юнацької літератури ці книги є одні із найбільш популярних, як у світі так і в Україні.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10% на ВСЕ

Діє до 11:00 27.10.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай знижку 10%