Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dorzh-batu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дорж Бату

Дорж Бату

Життєпис

Ім’я Доржа Бату чув чи не кожний український читач. А його Франческа підкорила та продовжує підкоряти серця багатьох. Він український письменник, зараз проживає у США. 

Народився 21 грудня 1977 року в Улан-Уде. Родина Андрія (таке справжнє ім’я автора) була професійними музикантами. Та сам Дорж обрав професію історика. Отримав спеціалізацію «історія Китаю». Після навчання почав працювати журналістом.    

Дорж Бату у своїй біографії декілька раз переїздив та змінював майже кардинально своє життя. Перший переїзд відбувся 2002 року. Саме тоді Бату потрапив в Україну. Він швидко вивчив українську мову та продовжував займатися журналістикою. У 2011 році він вирішує перебратися до Америки. Там два роки працює журналістом, допоки не змінює професію. У 2013 році автор розпочинає свій професійний шлях в авіакосмічній галузі. 

Дорж Бату вже з першої своєї книга «Франческа. Повелителька траєкторій» став популярним й одразу полюбився українському читачу. Легкість, гумор, цікаві описи робочих процесів – це далеко не увесь список характеристик романів Бату. Дилогія про Франческу взагалі стала бестселером на українському видавничому ринку.       

Дорж Бату на середину 2020 року написав і видав 3 романи,  які купити  можна у Києві, Львові, Одесі, Харкові та інших містах нашої країни. Остання його книжка «Моцарт 2.0» розповідає нам про відомого композитора, який випадково потрапляє у сучасний Нью-Йорк. Романи про Франческу – занурюють читачів у веселі та курйозні пригоди працівниці дуже серйозної космічної організації – НАСА. 

Також з 2017 року Дорж Бату веде власний блог, у якому ділиться цікавими лаштунками його роботи та майбутніми творчими планами. 

Не менш цікава біографія Марка Менсон, книги якого купити в Україні можна із будь-якого куточка.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 11:00 17.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%