Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dorzh-batu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дорж Бату - книги та біографія

Дорж Бату

Ім’я Доржа Бату чув чи не кожний український читач. А його Франческа підкорила та продовжує підкоряти серця багатьох. Він український письменник, зараз проживає у США. 

Народився 21 грудня 1977 року в Улан-Уде. Родина Андрія (таке справжнє ім’я автора) була професійними музикантами. Та сам Дорж обрав професію історика. Отримав спеціалізацію «історія Китаю». Після навчання почав працювати журналістом.    

Дорж Бату у своїй біографії декілька раз переїздив та змінював майже кардинально своє життя. Перший переїзд відбувся 2002 року. Саме тоді Бату потрапив в Україну. Він швидко вивчив українську мову та продовжував займатися журналістикою. У 2011 році він вирішує перебратися до Америки. Там два роки працює журналістом, допоки не змінює професію. У 2013 році автор розпочинає свій професійний шлях в авіакосмічній галузі. 

Дорж Бату вже з першої своєї книга «Франческа. Повелителька траєкторій» став популярним й одразу полюбився українському читачу. Легкість, гумор, цікаві описи робочих процесів – це далеко не увесь список характеристик романів Бату. Дилогія про Франческу взагалі стала бестселером на українському видавничому ринку.       

Дорж Бату на середину 2020 року написав і видав 3 романи,  які купити  можна у Києві, Львові, Одесі, Харкові та інших містах нашої країни. Остання його книжка «Моцарт 2.0» розповідає нам про відомого композитора, який випадково потрапляє у сучасний Нью-Йорк. Романи про Франческу – занурюють читачів у веселі та курйозні пригоди працівниці дуже серйозної космічної організації – НАСА. 

Також з 2017 року Дорж Бату веде власний блог, у якому ділиться цікавими лаштунками його роботи та майбутніми творчими планами. 

Не менш цікава біографія Марка Менсон, книги якого купити в Україні можна із будь-якого куточка.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image