Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/deniel-smit/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Деніел Сміт - книги та біографія

Деніел Сміт

Деніел Сміт — успішний британський письменник, редактор і дослідник документальної літератури. Народився в 1970 році. Навчався в традиційній англійській школі-інтернаті. Жив у багатьох місцях, включаючи Бразилію та Радянський Союз. Працював у різних сферах діяльності — від сфери обслуговування до офісної роботи.  Нині проживає в Ньюкасл із сім'єю.  

Біографія Деніела Сміта підкреслює, що попри доволі складний життєвий шлях та роботу в різних місцях, автор продовжує писати. Перший роман «Dry Season» виданий у 2010 році та номінований на престижну літературну премію. Його книжки розраховані на широке коло читачів, письменник також пише для дітей.

Книги Деніела Сміта дають змогу розширити кордони сприйняття, пізнати різні світогляди, покращити знання та побудувати уявлення про глобальні речі. До найвідоміших належать книжки, що входять до серії під назвою «Думати, як». У них автор подає приклади життєвого шляху видатних особистостей, які зламали безліч умовностей, їхнє мислення, історії успіху та важливі рішення. Ці твори — чудова нагода познайомитися з біографіями видатних та впливових людей, серед яких — титан технологічних інновацій Стів Джобс, найбільш нетиповий політик Барак Обама, найвідоміший фізик сучасності Стівен Гокінґ та багато інших. Автора називають майстром подання будь-якої теми в легкій для сприйняття формі.

Творчість Деніела Сміта знайомить читачів із сучасними методами, цікавими й пізнавальними фактами, які допомагають розвинути розумові здібності та мислення. Крім цього, книжки автора — справжнє джерело натхнення для читачів, а також чудовий подарунок для рідних та близьких.

Біографія Олівера Сакса дає зрозуміти, що автору вдалося успішно поєднувати медичну практику з письменницькою діяльністю.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image