Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/oliver-saks/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Олівер Сакс - книги та біографія

Олівер Сакс

Олівер Сакс — відомий американський невролог і нейропсихолог британського походження, письменник і популяризатор медицини. Олівер народився 9 липня 1933 року в Лондоні в сім'ї лікарів і вчених. Отримав медичну освіту в Оксфордському Університеті. З 1965 року жив у Нью-Йорку, де був лікарем-практиком. З 2007 року обіймає посаду професора неврології та психіатрії в Колумбійському університеті.

Біографія Олівера Сакса стверджує, що його письменницька кар'єра розпочалась у час, коли майбутній автор почав працювати неврологом у лікарні Бет Авраам у Бронксі. Там Олівер Сакс стикнувся з незвичайною групою пацієнтів, багато з яких провели десятки років у повністю нерухомому стані. Він зумів поставити їх на ноги завдяки експериментальним лікам. Так народилася ідея для книжки «Пробуджені». Інші відомі твори — «Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом», «Антрополог на Марсі» описують реальні історії пацієнтів з різними порушеннями мозкової діяльності.

У бібліографії Олівера Сакса тринадцять творів. Герої його історій страждають відомими та рідкісними захворюваннями. Усі вони живуть згідно зі своїм розладом, борються, шукають своє місце в житті. 

Творчість Олівера Сакса охоплює низку популярних книжок, що описують історії лікарської практики. Твори Сакса неординарні для свого часу через незвичайний жанр та стиль. Автор змальовує реальні медичні випадки, як життєві історії звичайних людей. Проте це не лише сюжетна основа для книжок, це — нагода поглянути на хворих людей з іншої точки зору.

Книги Олівера Сакса не багаті на медичні подробиці, автор намагається передати переживання пацієнтів та особливості їхнього внутрішнього світу. 

Твори Степана Процюка порушують різноманітні екзистенційні, літературні та політичні теми.

Сортувати по
Сортувати по