Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/chak-polanik/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Чак Поланік - книги та біографія

Чак Поланік

Чак Паланік - сучасний американський письменник і фріланс-журналіст. Народився 21 лютого 1962 в Паско у Вашингтоні. 1986 року Чак Палнік закінчив факультет журналістики Орегонського університету. 

Чак Паланік почав писати книги в 35 років і його перший твір «Безсоння» залишився неопублікованим. За ним послідував роман «Невидимки», який редактор відмовився друкувати, назвавши його занадто зухвалим. Тому Чак Паланік вирішує написати ще більш провокативний роман з легендарною назвою «Бійцівський клуб», який був відразу опублікований. Книга принесла своєму творцеві кілька престижних літературних премій, за його мотивами знята культова картина з однойменною назвою.

У 2015 році вийшла збірка оповідань Паланіка під назвою «Створи щось». Автор звертається до недоліків сучасного суспільства, з іронією і цинізмом висміює «американську мрію». Як і всі твори Паланіка останнього часу, книга викликала неоднозначне ставлення публіки. 

Книги легендарного письменника вражають цинічним гумором і глибоким філософським змістом, що є унікальним явищем. Тим, хто хоче познайомитися з творчістю одного з найскандальніших, але одночасно цікавих і самобутніх сучасних письменників, рекомендуємо купити книги Чака Паланіка.

Письменник має свій особливий стиль письма, що характеризується, в першу чергу, нелінійною розповіддю, героями-маргіналами, які шукають своє місце в житті; мінімалізмом; цинізмом, їдкою іронією і чорним гумором. При написанні книг Паланік прагне описати аспект людського досвіду, граючи на контрастах. Критики і публіка неоднозначно сприймають автора, а деяких читачів дивує, з якою смертельною серйозністю автор описує речі, які складно уявити в сучасному суспільстві. 

Книги Чака Паланіка можна придбати в  інтернет-магазині "Книгарня Є" з доставкою по всій Україні.

Трилогія Тері Террі приваблює сучасного читача, який любить розплутувати загадки разом з героями, навіть не здогадуючись, скільки боротьби й небезпеки чекає на них попереду.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image