Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/bogdan-logvinenko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Богдан Логвиненко - книги та біографія

Богдан Логвиненко

Повне ім'я:Богдан Анатолійович Логвиненко

Богдан Логвиненко - вітчизняний журналіст, письменник, редактор та культурний діяч, лектор.

Народився 22 жовтня 1988 року у Києві, освіту отримав у Києво-Могилянській академії та Київському університеті кіно і телебачення, у 2008-му році почав працювати на ТСН, пізніше працював на Першому національному.

Письменницька кар’єра Богдана Логвиненка, яка триває й дотепер, розпочалась у 2009 році з публікації книги казок «Богдан Логвиненко про Нестора Махна, Шарля де Ґолля, Олеся Бердника, Джохара Дудаєва, Романа Шухевича».

У 2016 році була видана його книга «Saint Porno», тираж книги запланований на 4 дні продажу був розкуплений за півтора дні, того ж року Богдан Логвиненко організовує роботу суспільно-культурного проєкту «Ukraїner».
Того ж році друком вийшла авторська збірка репортажів «Перехожі. Південно-Східна Азія».

Перша книга за мотивами експедиції під назвою «Ukraїner. Країна зсередини» була видана у 2019 році і стало дуже популярним як серед українських читачів, так і за кордоном. Книга була перекладена та видана англійською «Ukraїner. Ukrainian Insider».

У 2021 році була видана книга «Ким ми є? Національні спільноти та корінні народи України».

Книги Богдана Логвиненка - це не лише репортажі про мандрівки країною, у 2022 році була видана праця про святкування свят «Різдво / Маланка».

Друга книга за мотивами експедиції Україною «Ukraїner. Країна зсередини 2» побачила читачів у буремний 2022-й рік, цього ж року були видані «Ukraine from above» та «Ukraine from above. Staryi Dnipro (roak coast)».

У 2023 році читачів побачила збірка репортажів «Деокупація. Історії опору українців. 2022», також автор друкувався у збірці «Воєнний стан».

Познайомтеся з неймовірно сильними творами про Україну та її народ від лауреата премії для незалежних журналістів імені Георгія Ґонґадзе, купити книги Богдана Логвиненка можна в інтернет-магазині Книгарня «Є» та фізичних магазинах мережі вашого міста.

Сортувати по
Різдво / Маланка
-27%
Різдво / Маланка
Богдан Логвиненко
1 198 грн
880 грн
Купити
State of War
-46%
State of War
Валерій Залужний
573 грн
310 грн
Купити
Ukraine from above
-24%
Ukraine from above
Богдан Логвиненко
1 348 грн
1 021 грн
Купити
Ukraїner. Ukrainian Insider
-32%
Ukraїner. Ukrainian Insider
Богдан Логвиненко
1 119 грн
765 грн
Купити
Ukraїner. Країна зсередини
-32%
Ukraїner. Країна зсередини
Богдан Логвиненко
1 119 грн
765 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image