Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/bessel-van-der-kolk/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Бессел ван дер Колк - книги та біографія

Бессел ван дер Колк

Повне ім'я:Bessel van der Kolk

Бессел ван дер Колк - сучасний американський психіатр голландського походження, письменник та педагог, який має понад 50-річний досвід дослідження травматичного стресу.

Народився 8 липня 1943 року в Гаазі, у 1963 році вступив до Гавайського університету, в якому опанував домедичну програму підготовки. Докторський ступінь з медицини отримав у Чиказькому університеті. Прагнучи вести самостійну клінічну практику закінчив резидентуру Массачусетського центру психічного здоров’я.

Бассел - це один з провідних спеціалістів в галузі травматичного стресу та лікування дисоціативного розладу особистості та засновник некомерційної організації «The Trauma Research Foundation».

Бессел ван дер Колк написав та видав понад сто п’ятдесят наукових статей, присвячених профілю своєї роботи та декілька науково-популярних книжок.

Перша книга автора «Post-traumatic Stress Disorder: Psychological and Biological Sequelae» побачила світ у 1984 році, у майбутньому науковець напише та видасть ще декілька книжок:

  • «Psychological Trauma» (1987);
  • «Traumatic Stress: The Effects of Overwhelming Experience on Mind, Body and Society» (1996);
  • Його найвідоміша книга «Тіло веде лік. Як лишити психотравми в минулому» (2014) присвячена звільненню від наслідків травм та повторній адаптації людини у соціумі стала бестселером New York Times, протримавшись 245 тижнів у найвищих позиціях, книга вже перекладена українською та ще на понад 40 мов світу!

Твори письменника допомагають зрозуміти, які травматичні події та як само впливають на фізичне та психічне здоров'я людини, пропонують методи лікування та самодопомоги для тих, хто стикається з психотравматичними станами.

Замовити книги автора зручно та зі швидкою доставкою ви можете вже сьогодні в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є».
Також запрошуємо завітати в наші офлайн-книгарні у Києві, Львові, Рівному, Мукачеві, Кропивницькому та інших містах й придбати книги там.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image