Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/ayn-rend/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Айн Ренд - книги та біографія

Айн Ренд

Айн Ренд - американська письменниця і філософ, творець філософії об'єктивізму, дворазова володарка премії «Прометей». Народилася 2 лютого 1905 року в Санкт-Петербурзі. Її справжнє ім'я Аліса Зіновіївна Розенбаум. Айн Ренд почала писати дуже рано, створюючи свій власний вигаданий світ, який був для неї більш цікавим, ніж світ навколишньої дійсності. В 9 років вона зрозуміла, що в майбутньому мріє стати письменницею.

У 1921 році дівчина вступила в Петроградський університет. Вона вивчала історію, філологію і право, а через три роки отримала диплом соціального педагога.

У 1925 році була надрукована перша робота Аліси Розенбаум - «Пола Негрі», історія творчого шляху кіноактриси. У тому ж році дівчина отримала навчальну американську візу і поїхала в США. Критики високо оцінили вихід нового роману Айн Ренд «Джерело», який она створювала цілих 4 роки. Книга неодноразово потрапляла до списку національних бестселерів.

В 1957 році вона опублікувала свій головний роман - «Атлант розправив плечі». Над твором вона працювала 12 років.У книзі вона розповідає про свободу, егоїзм і лицемірство сучасного суспільства, про моральні цінності.Основна ідея роботи в тому, що світ тримається на талановитих одинаках, які змушені жити в суспільстві, схожому на соціалістичне. 

Після виходу в світ «Атланта» Айн Ренд писала тільки книги публіцистичного змісту. Залишок життя вона присвятила своєму філософському вченню.

Айн Ренд створила філософію об'єктивізму, в основі якої лежать принципи раціонального індивідуалізму, підтримувала капіталістичні цінності на противагу популярному в той час соціалізму. Щоб познайомитися з особливостями світогляду автора і розібратися в суті її філософських поглядів, рекомендуємо купити книги Айн Ренд, які виходять мільйонними тиражами по всьому світу.

До вашої уваги книги Тараса Лютого, що захоплюють з перших сторінок, збагачують інтелектуально та залишають хороший післясмак.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image