Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/ayn-rend/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Айн Ренд

Айн Ренд

Життєпис

Айн Ренд - американська письменниця і філософ, творець філософії об'єктивізму, дворазова володарка премії «Прометей». Народилася 2 лютого 1905 року в Санкт-Петербурзі. Її справжнє ім'я Аліса Зіновіївна Розенбаум. Айн Ренд почала писати дуже рано, створюючи свій власний вигаданий світ, який був для неї більш цікавим, ніж світ навколишньої дійсності. В 9 років вона зрозуміла, що в майбутньому мріє стати письменницею.

У 1921 році дівчина вступила в Петроградський університет. Вона вивчала історію, філологію і право, а через три роки отримала диплом соціального педагога.

У 1925 році була надрукована перша робота Аліси Розенбаум - «Пола Негрі», історія творчого шляху кіноактриси. У тому ж році дівчина отримала навчальну американську візу і поїхала в США. Критики високо оцінили вихід нового роману Айн Ренд «Джерело», який она створювала цілих 4 роки. Книга неодноразово потрапляла до списку національних бестселерів.

В 1957 році вона опублікувала свій головний роман - «Атлант розправив плечі». Над твором вона працювала 12 років.У книзі вона розповідає про свободу, егоїзм і лицемірство сучасного суспільства, про моральні цінності.Основна ідея роботи в тому, що світ тримається на талановитих одинаках, які змушені жити в суспільстві, схожому на соціалістичне. 

Після виходу в світ «Атланта» Айн Ренд писала тільки книги публіцистичного змісту. Залишок життя вона присвятила своєму філософському вченню.

Айн Ренд створила філософію об'єктивізму, в основі якої лежать принципи раціонального індивідуалізму, підтримувала капіталістичні цінності на противагу популярному в той час соціалізму. Щоб познайомитися з особливостями світогляду автора і розібратися в суті її філософських поглядів, рекомендуємо купити книги Айн Ренд, які виходять мільйонними тиражами по всьому світу.

До вашої уваги книги Тараса Лютого, що захоплюють з перших сторінок, збагачують інтелектуально та залишають хороший післясмак.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Шалена ніч!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 11:00 25.11.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%