Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/art-shpigelman/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Арт Шпіґельман - книги та біографія

Арт Шпіґельман

Повне ім'я:Itzhak Avraham ben Zeev Spiegelman

Арт Шпіґельман - відомий американський письменник та коміксист, редактор й графічний дизайнер.

Майбутній лавреат Пулітцерівської премії народився 15 лютого 1948 року у Стокгольмі в родині польських євреїв, трагічна доля його родини, яка пережила Голокост у подальшому стане однією з центральних тем його творчості.

Дитинство Арта минуло у Нью-Йорку, освіту він здобув у Вищій школі мистецтв та дизайну на Мангеттені, свою кар'єру він розпочав в середині 1960-х років у компанії «Topps» в якій працював над створенням колекційних карток. Дійсно відомим він став у 1970-х роках завдяки коротким, експериментальним й зачасту автобіографічним коміксам, які були видані у збірці «Breakdowns» у 1977 році.

Справжню популярність та визнання митець отримав після публікації першого тому коміксів «Маус. Сповідь уцілілого» (1980), ця автобіографічна праця розповідає історію Голокосту за допомогою антропоморфних тварин, євреїв він зобразив в образі миш, а німців - у вигляді котів, цей твір здобув безліч нагород і став класикою комікс-літератури. «Маус» - це наразі єдиний комікс, який здобув Пулітцерівську премію, а також мав значний вплив на розвиток цього жанру.

Згодом Арт Шпіґельман співпрацюватиме з часописом «The New Yorker» та створить ще декілька книжок, найвідоміші з яких:

  • «The Wild Party»;
  • «Open Me, I'm A Dog»;
  • «Jack Cole and Plastic Man: Forms Stretched to Their Limits»;
  • «In the Shadow of No Towers»;
  • «Breakdowns: Portrait of the Artist as a Young %@&*!»;
  • «Jack and the Box»;
  • «Be a Nose»;
  • «MetaMaus»;
  • «Co-Mix: A Retrospective of Comics, Graphics, and Scraps» та інші.

Книги Арта Шпіґельмана відрізняються витонченим та виразним графічним стилем, який допомагає ефективно передавати емоції та глибокий зміст, в його творах завжди присутній підтекст, висвітлення важливих соціальних, політичних та культурних аспектів.
Переглянути та купити книги Арта Шпіґельмана українською та англійською мовою ви можете в інтернет-магазині Книгарня «Є», або офлайн-книгранях мережі вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image