Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/anna-lang/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Анна Ланґ - книги та біографія

Анна Ланґ

Повне ім'я:Anne Lang

Анна Ланг - угорська ілюстраторка та письменниця, яка мешкає в Італії. Графічному дизайну Анна навчалася впродовж 10 років, після здобуття освіти працювала в різних агентствах у Будапешті та Мілані, а у вільний від роботи час почала створювати ілюстрації, що невдовзі перетворилося на хобі, згодом на пристрасть, а пізніше - стало неймовірно красивими дитячими книжками!

Наразі Анна Ланг співпрацює з кількома видавництвами в Італії (White Star Kids), Франції (Fleurus Editions), Угорщини (Liget Műhely, Manó Könyvek, Kolibri Kiadó), а також працює над різними проєктами брендингу для малого бізнесу як дизайнерка та арт-директорка.

Книги Анни Ланг - це не лише декілька власних книжок, але й неймовірно велика кількість ілюстрацій, створених для творів інших авторів, серед найпопулярніших творів авторки:

Ілюстрації до книжок:

Подаруйте своїй малечі справжнє задоволення від читання книжок та перегляду яскравих ілюстрацій, які надихають. Переглянути асортимент та купити книги Анни Ланг ви можете в інтернет-магазині Книгарня «Є» та наших офлайн-книгарнях вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image