Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/andzhey-sapkovskiy/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Анджей Сапковський

Анджей Сапковський

Життєпис

Анджей Сапковський - польський письменник-фантаст і публіцист, автор популярної фентезі-саги «Відьмак», яка принесла йому найбільшу популярність. У 1986 році автор написав свою першу фентезійну повість «Відьмак», в якій створив свого головного героя - відьмака Геральта з Рівії, майстра меча і чарівних знаків, який за гроші вбиває монстрів і різноманітних міфічних створінь у своєму фантастичному світі. Він в міру загадковий, володіє неабиякими здібностями, його принципи прямі і гострі, як лезо меча. Чим не ідеальний фентезійний герой? 

В результаті, череда новел переросла в однойменну назву вигаданого циклу, де центральним героєм є Геральт. У 1990 році вийшла друга книга письменника - «Останнє бажання». У 1992 році Сапковський видав нову книгу про відьмака - «Меч Призначення». У 1994 році почав п'ятитомну сагу про Відьмака та Відьмачку, яка принесла йому світове визнання. Пригоди Відьмака також були видані у вигляді коміксів, а за мотивами книг Анджея Сапковського створено кілька серіалів і комп'ютерних ігор. Крім цього, Сапковський є автором безлічі невеликих оповідань.Серед заслуг автора також маса критичних статей про фентезі для справжніх шанувальників творчості автора. 

Книги Анджея Сапковського використовують мало не всі можливі фентезійні стереотипи (меч і магія, бажання і призначення, дракони і ельфи), але в результаті вийшли зовсім нетипові та самобутні історії.В циклі романів Анджей Сапковський майстерно жонглює різними казками, міфами і легендами, показуючи їх в абсолютно новому ракурсі. 

Купити або замовити книги Анджея Сапковського варто всім поціновувачам захоплюючих фантастичних романів, створених на стику слов'янської і європейської міфологій. Переглянути найбільший вибір книг українською мовою можна в мережах магазинів "Книгарня Є".

Кажуть, що інших світів не існує. Це легко спростувати. Для цього варто купити книгу Брендона Сандерсона і зрозуміти, що книги - провідники в інші світи,які переносять вас на човні захопливих легенд.

Сортувати по
Вежа блазнів
-8%
Вежа блазнів
Анджей Сапковський
200 грн
185 грн
Купити
Відьмак. Вежа Ластівки
-8%
Відьмак. Вежа Ластівки
Анджей Сапковський
151 грн
139 грн
Купити
Відьмак. Останнє бажання
-8%
Відьмак. Останнє бажання
Анджей Сапковський
140 грн
129 грн
Купити
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.