Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fnews%2Fpidlitkovyj-top-5-knyzhok-dlya-chytannya-vlitku%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
19.06.2019
Відгук

Підлітковий ТОП: 5 книжок для читання влітку

Художня література для підлітків з підвищенням температури стрімко росте в актуальності. Зараз це дійсно гаряча тема. Літо ж надворі, купа вільного часу, а найголовніше – ніхто не задає читати конкретні книжки (те, що таки задали, можна відкласти на останній місяць). Літо – пора вільних людей, яким не задають, а пропонують. Погодьтесь, це велика різниця.

Популярні книги для підлітків

34 сонячні дні.jpgЩо читати влітку підліткам? Найперше – це, звісно ж, книжки, в яких дія відбувається в найспекотнішу пору року. Чому б не приєднатися до пригод героїв повісті Олі Русіної «34 сонячні дні і один похмурий»? До теплого моря переносишся, не відкривши навіть і першої сторінки – сонячна обкладинка робить це без слів. А всередині і детектив, і авантюри, що скріпляють дружбу, і загадковий чоловік з чайками…

сікстен.jpgПідліткова література часто зачіпає цілком дорослі теми. Це раз. Влітку більше часу проводиш з батьками – це два. А три – це «Сікстен» Ульфа Старка, який розкаже читачу про важливість сім’ї в житті дитини. Батьки маленького Сікстена розлучилися; важко і хлопчику, і татові. Якщо батько не розуміє, що родинне коло треба якнайшвидше відновити, то справу в свої руки візьме синочок. Найкращий друг Юнге йому допоможе. Чи вийде в них? А чи може в розумних і цілеспрямованих дітей взагалі щось не вийти?

«34 сонячні дні…» та «Сікстен» книжечки невеличкі, але й температура влітку росте швидко, тому під кінець читання і носа не наважишся висунути надвір. Хто ж, обливаючись потом, наче стоячи біля фонтану на Хрещатику, не думав «хочу зиму». А як щодо полярної зими? В новій книжці Марії Семпл дуже холодно. «Де ти поділась, Бернадетт?»Дочка Бі знає де – в Антарктиді. То чого чекати? Маму треба рятувати.

де ти поділася бернадетт.jpg Казки на ніч для дівчат-бунтарок.jpegХудожня література для підлітків буває й мотиваційною. Під кінець літа («Бернадетт» – книжечка побільше) трошки дружнього стимулу для повернення в робочий ритм не завадить. Ніщо так не мотивує, як історії успіху. В «Казках на ніч для дівчат-бунтарок 2» що не сторінка – видатна жінка. Героїні цієї добірки точно знали, чим зайнятися наприкінці канікул, і як не знудитися після.тореадори з васюківки.jpg А для тих, хто не хоче ніяких «після» Всеволод Нестайко написав «Тореадорів з Васюківки». Для його героїв літо ніколи не закінчується, адже саме влітку на підлітків очікує купа веселих пригод. Для цього не обов'язково їхати в далекі країни - герої «Тореадорів з Васюківки» будують метро в селі, блукають в кукурудзі і потрапляють в захоплюючі ситуації. Проводьте літо разом з Явою і Павлушою!Читайте також:

Відгуки
Ganna Prokopyuk

Останню-"Тореадори...."раджу прочитати всім!!