Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fnews%2Fpershi-kroky-u-prohramuvanni-top-knyzhok-z-prohramuvannya-dlya-ditej-vid-knyharni-e%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
11.06.2019
Відгук

Перші кроки у програмуванні: ТОП книжок з програмування для дітей від Книгарні Є

Давно шукаєте книжки з програмування для дітей, бо ваш вундеркінд хоче навчитись кодуванню? Або ж ви соромитеся йти на курси з програмування, бо навіть ваша бабуся вже розібралася в комп'ютерних науках краще за вас, поки ви все ще плутаєте Excel з Word?
Можливо, вихід є!

 Чому саме програмування?

Програмування допоможе вашій дитині (або вам) розвинути послідовне логічне мислення, отримати корисну професійну навичку, або просто знайти собі цікаве хобі.

Python для дітей

Python для дітей.jpgДжейсон Р. Бріґґс — автор книжки «PYTHON для дітей. Веселий вступ до програмування» вважає, що логічну і просту мову Python можна доступно пояснити навіть дитині. Python є однією з найпопулярніших на сьогодні мов програмування і чудово підходить для "чайників", які не мають попереднього досвіду в цій сфері. Автор поступово знайомить вас не лише з теорією — стрічками, модулями та змінними, а одразу з першого розділу пропонує перейти до емпіричного пізнання предмету, а саме: завантажити мову Python, встановити її та... почати творити!


Javascript для дітей

Javascript для дітей.jpgЯкщо ж ви є прихильником Facebook чи Twitter і у вас на комп'ютері встановлений веб-оглядач, то розвивальна книжка «JavaScript для дітей. Веселий вступ до програмування» за авторством Ніка Морґана допоможе вам почати програмувати прямо у вашому Google Chrome. Javascript підходить для більшості платформ і є справжнім мультитаскером. Вона не поступається популярністю Python — це мова програмування веб-сайтів і Android-додатків.


Scratch для дітей

Ваша дитина захоплюється відеоіграми та мріє одного дня створити свою власну? Тоді два яскраві посібники «Програмування для дітей. Створюй анімації за допомогою Скретч» та «Програмування для дітей. відеоігри за допомогою Скретч» допоможуть зі споживача швидко перетворитися на розробника ігрового контенту!

Всі посібники мають численні ілюстрації, безліч прикладів та дотепний текст, зрозумілий навіть учню початкової школи. Завдання для самостійної роботи допоможуть опанувати численні вбудовані функції наведених мов програмування та навчитися створювати невеликі програми та навіть ігри. А якщо вам чи дитині стане складно — не засмучуйтеся! Спочатку «варто зосередитися на маленькому фрагменті коду, щоб збагнути щось складне».


Також читайте: