Сезон кісток. Книга 1 (Limited edition)

Код: ІЛ-00045995
Читати уривок -36%
Паперова книга
В наявності

Special Price 454 ціна ЄКЛУБ КРАЩА ціна Regular Price 709
Доставка
від 0
Nova Poshta
Нова Пошта
від 0 до 69 грн
на відділення
69 грн
для замовлень від 799 грн
безкоштовно

в поштомат
55 грн
для замовлень від 599 грн
безкоштовно
UkrPoshta
Укрпошта
від 0 до 45 грн
на відділення
45 грн
для замовлень від 399 грн
безкоштовно
Meest
Meest Пошта
від 0 до 50 грн
на відділення
50 грн
для замовлень від 499 грн
безкоштовно
Оплата
Післяплата, карткою
Money
Післяплата
на пошті при отриманні замовлення
visa
mastercart
Картою
оплата картою на сайті
Знижка 36%, встигни!
Залишилось:
Автор Саманта Шеннон
Видавництво Артбукс
Перекладач Марія Пухлій
Рік видання 2025
Показати все

Анотація "Сезон кісток. Книга 1 (Limited edition)", Саманта Шеннон

Вітаємо в Сайоні. Найбезпечнішому місці.
2059 рік. Республіка Сайон уже два століття веде в Європі жорстоку кампанію проти неприродності.
Пейдж Магоні посідає високе становище у злочинному світі Лондона. Вона — права рука безжального Білого Зв’язувача — снохода, представниця рідкісного та грізного різновиду ясновидців. За сайонським законодавством вона скоює зраду, просто дихаючи.
Після арешту за вбивство Пейдж знайомиться з таємничими засновниками Сайону, яких зацікавили її непересічні здібності. Щоб вижити й утекти, Пейдж має скористатися всіма своїми вміннями — і довіритися тому, хто мав би бути їй ворогом.
Книжки авторки вже перекладені 28 мовами, здобувши визнання по всьому світові, і ось нарешті «Сезон кісток» виходить українською.
Світ, вигаданий Шеннон, детально пропрацьований: сторінки рясніють специфічними поняттями та розбудованою для циклу термінологією. Матеріалу було достатньо багато, щоб додати глосарій та список персонажів наприкінці видання.

·

Лондон під гнітом Республіки Сайон, яка нещадно викорінює все «неприродне». У цьому антиутопічному світі мешкає Пейдж Магоні — не проста злочинниця. Вона — сноходка, носій забороненої сили, яка дозволяє проникати в людську свідомість. Її талант — її прокляття.

Але після звинувачень у вбивстві та арешту Пейдж відкриває ще глибшу правду: за зовнішньою жорстокістю режиму стоїть інша, древніша сила.Її викрадають, не судять. Її вивчають. А той, хто повинен бути її тюремником, може стати єдиним союзником у боротьбі за виживання.

«Сезон кісток. Книга 1 (Limited edition)» Саманти Шеннон — це вибухове поєднання темного фентезі, політичного трилера та міфологічної алюзії. Саманта Шеннон вибудовує масштабний всесвіт, де вікторіанська естетика зустрічає антиутопічну жорстокість, а боротьба за свободу розгортається не лише на вулицях, а й у глибинах свідомості.

Перша книга серії «Сезон кісток», яки вийшла у видавництві «Артбукс» здивує шанувальників фентезі поєднанням сюжетів про революцію, магію та вибір: покірність чи спротив.

Це історія, яка змусить переглянути саму суть того, що означає бути людиною та подарує глибоке занурення в сюжет!

Лімітована версія книги «Сезон кісток. Книга 1» має якісне оформлення та кольоровий зріз сторінок, замовити це видання ви можете онлайн прямо зараз, або купити в офлайн-книгарнях мережі, її ви знайдете у розділі «Фентезі».

Write Your Own Review
Сезон кісток. Книга 1 (Limited edition)

Оцініть книжку вибравши відповідну кількість зірок

Цікавість книги

Якість книги

Сезон кісток. Книга 1 (Limited edition)

Свобода проти системи – боротьба починається

«Сезон кісток. Книга 1 (Limited edition)» Саманти Шеннон – антиутопія, де магія прирівнюється до зради, а вижити означає йти проти усього світу. У центрі історії – Пейдж Магоні, сноходка з рідкісним даром проникати в людську свідомість. Її арешт відкриває двері в приховану реальність – таємну расу, тиранію, контроль і боротьбу за волю.

Шеннон створила складний, візуально багатий світ із політичними інтригами, темною магією та внутрішньою силою героїні. Ця книга – для тих, хто любить глибокі, багатошарові історії з фентезі-основою та соціальним підтекстом.