Літо в місті

Код: ІЛ-00062541
Читати уривок -32%
Паперова книга
В наявності
Special Price 499 ціна ЄКЛУБ КРАЩА ціна Regular Price 733
Доставка
від 0
Nova Poshta
Нова Пошта
від 0 до 69 грн
на відділення
69 грн
для замовлень від 799 грн
безкоштовно

в поштомат
65 грн
для замовлень від 599 грн
безкоштовно
UkrPoshta
Укрпошта
від 0 до 45 грн
на відділення
45 грн
для замовлень від 399 грн
безкоштовно

в поштомат
45 грн
для замовлень від 399 грн
безкоштовно
Meest
Meest Пошта
від 0 до 52 грн
на відділення
52 грн
для замовлень від 499 грн
безкоштовно
Оплата
Післяплата, карткою
Money
Післяплата
на пошті при отриманні замовлення
visa
mastercart
Картою
оплата картою на сайті
Знижка 32%, встигни!
Залишилось:
Автор Алекс Астер
Видавництво Vivat
Перекладач Юлія Плоднік
Рік видання 2026
Показати все

Анотація "Літо в місті", Алекс Астер

Понад усе в житті Ель мріє написати сценарій до великобюджетного фільму, події якого відбуваються в Нью-Йорку, і дістає такий шанс. Але є одна проблема — у неї творча криза, а сценарій треба здати до кінця літа. Колись дівчина пообіцяла не повертатися до Нью-Йорка. Та чого не зробиш заради натхнення! Величезна квартира з вікнами від підлоги до стелі, неймовірний краєвид, нова кав’ярня поруч… І за сусіда мільярдер-одинак Паркер Воррен, з яким два роки тому Ель мала пікантну пригоду на сходах. Відтоді вони ворогують, а тепер кожна зустріч із ним перетворюється на цілу ніч шаленого письма.

Одне літо. Лише стіна між ними. Кожен має власну мету, коли вони домовляються вдавати стосунки. Та обом потрібно відпочити від напружених графіків, заново відкрити блиск хмарочосів, піцу з хрусткою скоринкою та сонячні чари міста… Літо закінчиться. Угода теж. Їхні стосунки залишаться вдаваними. Якщо не стануть реальними.

Роман «Літо в місті» створила відома американська письменниця Алекс Астер, яка здобула популярність завдяки серії фентезі «Лайтларк». На відміну від попередніх магічних світів авторки, ця книга стала її дебютом у дорослій романтичній комедії.

Сюжет розгортається навколо сценаристки Ель Леон, яка отримує унікальний шанс написати сценарій для великого фільму, але стикається з творчою кризою. Заради пошуку ідей вона змушена повернутися до Нью–Йорка, де її сусідом через стіну стає успішний технологічний мільярдер Паркер Воррен. Минуле пов’язує героїв не надто приємними спогадами, через що вони тривалий час вважають один одного ворогами. Проте необхідність вирішити особисті та професійні проблеми змушує персонажів укласти таємну угоду про фіктивні стосунки на один сезон.

Цей твір порушує важливі теми подолання професійного вигорання, пошуку власної ідентичності в умовах шаленого ритму мегаполіса та готовності до нових життєвих етапів. Динамічний опис подій зосереджений на взаємодії двох абсолютно протилежних характерів, які змушені проводити час разом.

Ця книга українською мовою вийшла у видавництві «Vivat». Купити цей роман ви можете прямо зараз, оформивши замовлення на нашому сайті, або завітавши в офлайн–магазини мережі Книгарня «Є», їх ви знайдете на поличках розділу «Ромкоми». Радимо також звернути увагу на «Кохання та інші слова».

Write Your Own Review
Літо в місті

Оцініть книжку вибравши відповідну кількість зірок

Цікавість книги

Якість книги