Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/prezentatsiya-knyzhky-mariano-sigman-tayemne-zhyttya-rozumu-u-ternopoli/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Маріано Сіґман «Таємне життя розуму» у Тернополі

Презентація книжки Маріано Сіґман «Таємне життя розуму» у Тернополі

Книгарня «Є» та видавництво Vivat запрошують на презентацію книжки Маріано Сіґман «Таємне життя розуму», що відбудеться 10 жовтня за участю перекладачки Юлії Костюк. Початок – о 18:30. Модератор – Юрій Матевощук.

Сенсаційна подорож у глибини людського інтелекту від світового лідера нейронауки! Написана на основі найновіших досліджень книжка «Таємне життя розуму» Маріано Сіґмана пропонує революційне бачення ролі нейронауки в нашому житті, розкриваючи таємничі процеси, що відбуваються в мозку і визначають, як ми навчаємося, мислимо, відчуваємо і мріємо.

По двадцяти роках дослідження внутрішніх механізмів людського мозку доктор Сіґман обстоює унікальний погляд. За допомогою досягнень фізики, лінгвістики, психології, педагогіки й інших дисциплін він намагається пояснити, чому в людей, що розмовляють кількома мовами, рідше розвивається деменція, як новонароджені, ще не вміючи говорити, розрізняють добро і зло, а також як «прочитати» думки пацієнтів у вегетативному стані, розшифровуючи показники активності їхнього мозку.

Сіґман яскраво описує експерименти з головних психологічних досліджень… Автор подає матеріал з погляду неврології, але просто і зрозуміло для сприйняття. Маріано Сіґман – один із тих дослідників, які стають популяризаторами своїх ідей… Його книжка побудована на коротких розповідях та алюзіях, що допомагають зрозуміти шлях від ідеї до навчання.

Вхід вільний.


Коментарі
Олена

Чи буде презентація цієї книги в Києві?

Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 10.10.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Юлія Костюк
  • - Юрій Матевощук
1
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 11:00 11.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%