Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/viktor-shyshkin-chomu-ya-buv-proty-rozmova-pro-majbutnye-ukrayiny/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
 Віктор Шишкін "Чому я був проти": розмова про майбутнє України

Віктор Шишкін "Чому я був проти": розмова про майбутнє України

Книгарня "Є" та видавництво "Темпора" запрошує на розмову про майбутнє України крізь призму минулого з нагоди виходу книжки Віктора Шишкіна "Чому я був проти", що відбудеться 3 квітня. Учасники: Віктор Шишкін, Володимир Панченко, Ігор Сліденко, Петро Стецюк. Модерує Юлія Олійник. Початок - о 18:30

Початково автор книги мав на меті висловити свої погляди щодо подій, які мали місце у громадському житті нашої країни, через оприлюднення правових актів, до створення яких він був причетний. Згодом до цих текстів додалися авторські коментарі, розмова з давнім другом та фотододаток-спогад.

Можливо, пропонована книга дасть змогу читачеві інакше подивитися на особливості роботи судді Конституційного Суду України. У збірці розміщено судові рішення Конституційного Суду України, стосовно яких автор, як суддя Конституційного Суду України, офіційно висловлював незгоду через оприлюднення Окремих думок – спеціальних актів, передбачених і захищених законом.

Позиції автора також викладені в анотаціях до кожного судового Рішення та в наукових статтях щодо предмету конкретного Рішення.

Книга покликана привернути увагу громадськості до можливих альтернативних кроків у вирішенні суспільно важливих проблем, на яких наполягав автор, перебуваючи на посаді судді КСУ.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 03.04.2019 18:30
Учасники: 5
  • - Віктор Шишкін
  • - Володимир Панченко
  • - Ігор Сліденко
  • - Петро Стецюк
  • - Юлія Олійник (модератор)
Дивитись усі
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 18:00 25.02.2021

Промокод: YE25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%