Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Frozmova-zi-sebastiyanom-eshnelikom-avtostopom-z-arhentyny-do-pivnichnoho-syajva-u-ramkakh-proektu-ma%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Розмова зі Себастіяном Ешнеліком «Автостопом з Аргентини до північного сяйва» у рамках проекту «Мандри»

Розмова зі Себастіяном Ешнеліком «Автостопом з Аргентини до північного сяйва» у рамках проекту «Мандри»

Книгарня «Є» запрошує поспілкуватися з поетом і мандрівником з Аргентини Себастіяном Ешнеліком «Автостопом з Аргентини до північного сяйва» на черговій зустрічі в рамках проекту «Мандри». Захід відбудеться 9 вересня. Початок – о 18:30. З англійської перекладатиме Олександра Земляна. Модераторка – Марта Крапивницька.

За півтора року мандрів Себастіян автостопом і яхтостопом об’їхав півсвіту, відвідав сотні міст, пізнав десятки різних культур і написав багато подорожніх історій. Що керувало ним? Як наважився на шалену затію? Що найважливіше у подорожі? Як мандрувати економно? Про це та багато іншого аргентинський поет розкаже в Книгарні «Є». Його спонтанна мандрівка почалася з Ушуайя, найпівнічнішому місті у світі. Через рік він доїхав до найпівденнішої точки планети і зустрівся з полярним сяйвом. Та подорож триває, бо світ, як виявилося, безкраїй.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 09.09.2019 18:30
Учасники: 3
  • - Себастіян Ешнелік
  • - Олександра Земляна
  • - Марта Крапивницька (модераторка)
Дивитись усі
0
Поділитись