Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/osoblyva-dumka/shostyj-spohady-pro-majbutnye/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
22.05.2020
Відгук

Шостий. Спогади про майбутнє

У кожної книги є своя історія. «Шостий. Спогади про майбутнє» народився не в останню чергу через те, що мені, як політичному аналітику, забракло біографій Президентів України. Власне, тому і шлях до написання книжки був непростим. 

Спочатку я планував зробити інтерв’ю з усіма очільниками держави, проте усвідомив, що не зможу поїхати до Ростова для розмови з Віктором Януковичем. Тому віддав перевагу формату «захалявної книжечки» (насправді, за моїм задумом книжка має повністю вміщуватися у жіночий клатч), і радий, що спільними зусиллями із видавництвом «КСД» нам вдалося його реалізувати.

Днями група «Рейтинг» оприлюднила дані соціологічного дослідження, згідно якого найбільш популярним президентом респонденти назвали Леоніда Кучму. Чесно кажучи, я не здивований, оскільки той – єдиний, хто провів на посаді два терміни, і саме за нього відбувалося найпотужніше у новітній історії України економічне зростання. Проте я назвав розділ, присвячений Кучмі, «Чорно-білий президент», і у мене були для цього підстави.

Зізнаюся, що у 2017 році я не вгадав особу шостого президента, проте дозволю собі порадити прочитати «Шостого…» кожному, кого цікавить політична історія новітньої незалежної України. Буквально за кілька годин ви зможете зрозуміти основні тенденції розвитку вітчизняної політики та, сподіваюся, відкрити для себе нові риси президентів, на яких ми заслужили.

Автор про себе:
Кандидат політичних наук. Навчився читати не надто рано, проте не уявляю свого  життя без книжок. Лише нещодавно почав використовувати  електронну книжку, проте аудіокнижки для мене залишаються terra incognita. П’ять років тому перейшов з категорії читачів до категорії авторів. На чотирьох написаних книжках зупинятися намірів не маю. Маю честь викладати у Видавничо-поліграфічному інституті НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського – одному з храмів книговидання України.Читайте також:


Персональний подарунок на першу покупку

Додатково 10% знижки

Реєструйся та отримай смс з
промокодом на знижку

Промокод діє тільки сьогодні
Зареєструйся отримай -10%