Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/osoblyva-dumka/govoryt-kontent-yak-rozpakuvaty-ekspertnist-z-dopomohoyu-zhurnalista-zmi-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Говорить контент: як розпакувати експертність з допомогою журналіста (ЗМІ)

05.01.2023
Відгук

Автор про себе:

Олександра Стельмахова, експерт з PR, дипломований маркетолог, ТОП-менеджер. Здобула першу освіту у Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка». З 2017 року власник сайту Deadline.com.ua для допомоги українським журналістам щодо пошуку новинної фактури (база контактів налічує 1000+ журналістів України). Авторка однієї з трьох книг видавництва «ЛІРА» про керування інформаційним полем, планування та взаємодію з пресою (контент-маркетинг).

Книга «Піаритись не можна зупинитись» буде корисна як бізнес-керівникам так і окремим фахівцям – будь-кому, чия експертність та продажі послуг чи товарів залежать один від одного.

Ви парикмахер, керівник аграрного чи мережевого підприємства, психолог, офісний працівник чи політик, а може волонтер? Ваші клієнти, інвестори чи партнери хочуть відчувати максимально, що вони дійсно спілкуються з реальними фахівцями!

Так, виникає питання – хто такий «експерт»? Той, хто займається своєю справою 1 рік або 10 років? Хто вміє на цьому заробляти?

Прочитавши різні думки на цю тему, формулюю тут відповідь на це питання як «експерт – це будь-яка людина, яка може зрозумілою мовою пояснити свій досвід, свої знання, свої результати та як ці результати були отримані». Головне те, що така людина може крок за кроком провести іншу людину своїм шляхом, структуровано переказати свій досвід колезі чи другу, для того щоб інший міг би отримати такий самий результат.

Так! Якщо такий досвід є тільки у вас в голові або ви вважаєте, що все вже сказано за вас іншими політиками чи фахівцями, ви навряд допоможете іншим, скоріше будете нагадувати відомий інтернет-мем, що має походження з американського анекдоту про «невловимого джо» (тобто всім зрозумілий та нікому не потрібний).

фото.jpg

Якщо знання та досвід у вас є але ви не можете цим ділитися з іншими – це теж не експертність. Це пояснює лише те що ви жадібні до можливих результатів інших та марні для людей.

Окрім того, якщо ви не ділитися знаннями з іншими, ви не зможете конкурувати в Google, де багато різної інформації (до речі, російською мовою).

У книзі «Піаритись не можна зупинитись» пояснюється як з допомогою преси, журналіста, розпакувати експертність. Окрім іншого, ви знайдете поради для вирішення основних підприємницьких питань, пов’язаних з розпаковкою експертності і контентом:

  • краще за всіх продає один конкретний експерт, інші менеджери не можуть продавати без нього (не вистачає аргументів, слів, терпіння) – до чого тут журналіст;

  • є цікаві реалізовані проекти (кейси), але немає знань як їх описати;

  • хочеться потрапляти у ЗМІ без рекламного відділу, але не зрозуміло як налагодити процес дистрибуції;

  • досягли стелі роста по кар’єрі і не розумієте куди далі рости: стати керівником, фрілансером, відкривати інший проект?

Цілком ймовірно, що незабаром поняття «професія» трансформується та щезне у найближчі роки, замість цього, з’явиться портфель компетенцій експерта, який постійно буде наповнюватися професійними знаннями та буде включати набір із окремих навичок (критичне мислення, командна робота, лідерство, комунікація, сміливість).

Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image