Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/startuye-proyekt-30-znakovykh-knyzhok-nashoyi-nezalezhnosti/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Стартує проєкт “30 знакових книжок нашої Незалежності”

07.06.2021
Відгук

“30 знакових книжок нашої Незалежності” - саме таку назву має проєкт, ініційований Українським інститутом книги до 30-річчя Незалежності України. У проєкті можуть взяти участь усі охочі, обравши знакові книги в трьох декадах зі списку, який сформують експерти.

Як повідомляє Український інститут книги на своїй офіційній сторінці у Facebook, мета даного проєкту — створити та актуалізувати унікальний перелік найважливіших книжок, які викликали суспільний резонанс, відсилали до важливих історичних періодів чи подій, формували імідж України за кордоном та сприяли її єднанню.

Вносити пропозиції для укладання списків книжок будуть видавці, книгорозповсюджувачі, журналісти, письменники, літературознавці, перекладачі, культурні менеджери, мовознавці, критики, бібліотекарі та інші фахівці книжкового ринку. На основі їхніх порад оргкомітет проєкту укладе лонг-лист книжок 1991-2021 років. 

Далі буде сформовано електронний перелік книг в трьох декадах зі списку: 1991-2000, 2001-2010, 2011-2021 роки. Кожен українець зможе проголосувати, обравши три кращі книжки. 

Наприкінці проєкту оргкомітет оголосить список “30 знакових книжок нашої Незалежності”.

Читайте також:

Отримай знижку