Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/prodayetsya-pravo-komertsijnoho-vykorystannya-tvoriv-tolkina/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Продається право комерційного використання творів Толкіна

17.02.2022
Відгук

Компанія Saul Zaentz Co. збирається продати права на комерційне використання творів Джона Р. Р. Толкіна. Зокрема, мова йде про екранізацію “Володаря перснів” і “Гобіта”, а аткож розробку ігор на основі сюжету книг. Прогнозований прибуток може скласти два мільярди доларів.

На думку аналітиків, основним претендентом на придбання прав стане Amazon.

про це повідомляється на variety.com.

Saul Zaentz Co. розташований у Берклі в Каліфорнії. Компанії належить Middle-Earth Enterprises – компанія з видачі ліцензій на адаптацію творів Толкіна.

Торік ми писали, що вийде книжка Джона Толкіна про світ Середзем’я. На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги Джона Толкіна: “Володар перснів. Братство персня”, “Сильмариліон”, “Володар перснів. Повернення короля”, “Володар перснів. Дві вежі”, “Сказання з небезпечного королівства”, “Падіння Артура”, “Діти Гуріна”, “Берен і Лутієн”, “Листи Різдвяного Діда”, “Легенда про Сіґурда і Ґудрун”, “The Hobbit”, “The Hobbit”, “The Hobbit (Pocket Edition)”, “The Hobbit”, “The Fall of Arthur”, “The Children of Hurin”, “Finn and Hengest”, “Tree and Leaf”, “The Monsters and the Critics (And Other Essays)”.

Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня Конституції

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%