Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/5-knyzhok-dlya-chytannya-vlitku-vid-billa-gejtsa/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

5 книжок для читання влітку від Білла Гейтса

01.06.2020
Відгук

Днями Білл Гейтс поділився з читачами свого сайту традиційним списком літератури на літо. Книги, які підібрав один з найвпливовіших людей світу, присвячені найсерйознішим темам - війні, нерівності та пандемії.

«Вибір» (The Choice. Embrace the Possible), Едіт Єва Єгер
Ця книжка частково є мемуарами, а частково керівництвом, як пережити травму. У 16 років Єва Єгер разом із сім’єю потрапила до Освенцима. Їй вдалося вижити та переїхати в Сполучені Штати, де вона стала психотерапевтом. У книзі Єва ділиться досвідом виживання в концтаборі. Завдяки проникливості та людяності автора, книга стане втіхою для тих, хто переживає важкі часи.

«Хмарний Атлас» (Cloud Atlas), Девід Мітчелл
Складний сюжет книжки складається із шести взаємопов’язаних історій. Гейтса найбільше надихнула історія про американського лікаря на борту парусного корабля на початку ХІХ століття. Білл запевняє, що ця книжка для тих, хто бажає дізнатися усе найкраще та найгірше, що має людство.

«Подорож довжиною у життя» (The Ride Of A Lifetime), Боб Ігер
За словами американського бізнесмена, це одна з найкращих книжок, які він коли-небудь читав. У книзі Ігер розповідає, як управляти великою корпорацією на прикладі Disney. Книжка буде корисною для тих, хто шукає ідеї для розвитку бізнесу.

«Великий грип» (The Great Influenza), Джон М. Баррі
У книзі йдеться про епідемію іспанського грипа, котра розпочалася у 1918 році та продовжувалася до грудня 1920 року. За різними оцінками, від цієї епідемії померло від 17 до 100 млн людей. Як зазначає Білл Гейтс, ця книжка є нагадуванням про те, що через 100 років людство зіштовхнулось зі схожою проблемою.

«Хороша економіка у важкі часи» (Good Economics For Hard Times), Абхіджіт В. Банерджи та Естер Дюфло
Абхіджіт В. Банерджи та Естер Дюфло отримали Нобелівську премію за дослідження економіки бідності. Автори доступно пояснюють складні економічні теорії. Їхня нова книга присвячена нерівності та політичній розбіжності на прикладі Сполучених Штатів Америки.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image