Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/zbirky-elehantnoyi-poeziyi-vid-suchasnykh-avtoriv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Збірки елегантної поезії від сучасних авторів

02.06.2020
Відгук

В життя кожної людини приходить пора, коли хочеться просто розслабитися, відпочити, подумати про буття. А що ж допоможе, як не вічні звуки поезії?  Адже  поезія – для душі. Хто вони – поети? Це люди, які відчувають світ та людей трохи інакше, трохи глибше та суттєвіше. Можливо, саме вони зможуть допомогти одного теплого спокійного вечора вам знайти необхідні слова для ваших тихих думок.

Паладини луни.jpgБезсумнівно, перед тим, як купити збірку сучасної української поезії, потрібно спершу ознайомитися з творами авторів. На щастя, існує велика кількість збірок гарних віршів зі змістом. Спробуємо знайти саме вашу! «Паладини луни» Тараса Лютого – це поетизована історія пошуку себе. Монологи та діалоги персонажів направлені вглиб себе, вони намагаються зрозуміти, хто вони і що вони роблять в цьому просторі. Помандруйте і ви з ними, на цьому шляху кожен може знайти щось своє.

Територія жінки.jpgОльга Саліпа представляє ту сучасну українську поезію, яка намагається відкрити, розказати і показати душу жінки з погляду нового часу. «Територія жінки» –  це світла поезія про тишу і світло, затишок і спокій. Адже душа жінки – це просторий дім з вітальнями та спальнями, великими вікнами та широкими дверима, в які вона пускає не усіх. Тут ви можете знайти і зім’яті простирадла на ліжках, і зів’ялі квітки на підвіконнях, і чашку з відбитком губної помади. Хочете знати, про що мовчить жінка зранку? Можливо, самі рядки цієї збірки відкриють вам цю таємницю.

Кахлі.jpg«Кахлі» Андрія Шийчука – це знову мандри віршами сучасної української поезії, шлях з реального світу у місто-мрію, світ-фантазію, де немає шаленого темпу життя двадцять першого століття. Відкрийте цю книжку – і відразу відчуєте, як вас за руку уводять  зовсім інший простір. В цьому всесвіті достатньо часу для того, щоб просто сидіти і споглядати ріки та небо, квіти та дерева. Вдихати чисте повітря та дивовижні аромати. І просто бачити думку. Тут немає такого поняття, як час. Насолодіться і ви цим плавним потоком і, можливо, вам відкриється щось нове та небачене у нашому звичайному світі.

Тирлище.jpgА ось і загадкове «Тирлище» Богуслава Поляка – поезія, яка захоплює у свій вир одразу, з перших рядків. І це вже не втечі від реального світу, не занурення у глибини власного «я». Це сміливе, експресивне творення власного світу, своєї неповторної реальності. Це самобутня творчість, яку неможливо віднести до якоїсь конкретної категорії. 

Sobi.jpg«Sobi» Настасії Семесюк – це переосмислення власного ставлення до світу, думки, що багато років ховалися у підсвідомості, щоб нарешті явити себе людям. Це вірші для себе і для людей. Це маленькі паростки людського розуму, які можуть бути дуже особистими, але водночас зрозумілими і близькими для усіх. 

Отже, якщо маєте меланхолійний настрій і непоборне бажання подумати про себе і про світ, то нехай саме поезія допоможе вам. Вірші були і лишаються найбільш таємничими з усіх жанрів літератури, а людей, які здатні відчути і зрозуміти їх, можна сміливо назвати обраними.


Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня Конституції

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%