Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/vizmysya-za-skladnu-spravu-krashchi-dytyachi-detektyvy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Візьмися за складну справу: кращі дитячі детективи

25.02.2020
Відгук

Коли ваше маленьке сонечко хоче бути детективом, то нечемно заважати творчим поривам маленької людини. Впродовж дня можна влаштувати гру у найрозумніших детективів, а ввечері і прочитати про них. Адже дитинство — це найкраща пора щоб отримувати радість від кожної миті. Щоб було легше розібратися у скрутних буднях розумних детективів, ми підібрали вам дивовижні дитячі детективи.

Детективні міні-розповіді

Таємниця козацького скарбу.jpgДетектив від видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га» автора Андрія Кокотюхи «Таємниця козацького скарбу» розважить ввечері маленького читача. Легка, захоплива і цікава книга з головними героями, Даньком, Богданом, Галкою та навіженим страусом на прізвисько Футбол, дивовижно підійде для маленького детектива. Адже разом з героями потрібно буде знайти безцінний козацький скарб. Впродовж пошуків буде чимало знайомств з іншими героями книги та кумедних пригод.

Замок у хмарах.jpgДетективні пригодницькі книги від видавництва «Школа» очолює книга Керстін Гір «Замок у хмарах». Головна героїня сімнадцятирічна Фанні працює у грандіозному старинному готелі, який знаходиться високо у Швейцарських горах. Разом із Фанні, та постояльцями готелю, ви потрапляєте у загадкові події. Чи варто говорити, що кожен із мешканців зовсім не той, за кого себе видає? 

Неймовірні детективи.jpgКазка детектив для дітей від видавництва «Богдан» автора Всеволода Нестайка «Неймовірні детективи» саме те, що стане в пригоді юному детективу. Головні герої - двоє друзів Женя Кисіль і Вітасик Дорошенко, звичайні київські школярі, які розплутують справжні злочини та переживають неймовірні пригоди. Поспішайте приєднатись до кумедних та захоплюючих пригод юних детективів.

Спілка Рудих та інші пригоди Шерлока Холмса.jpgКниги про поліцію для дітей, з якою співпрацює відомий детектив вже не виходить з топів. Неможливо не згадати чарівного Артура Конана Дойла з його книгою «Спілка Рудих та інші пригоди Шерлока Холмса» від видавництва «Рідна мова». До відомого детектива звертається вогненно-рудий містер Вілсон, який опинився в скрутному положенні. Звісно за цікаву і дотепну справу одразу береться наш улюблений Шерлок Холмс, професіонал свого діла. Найкращий приклад справжнього детектива, і розумного компаньйона для маленького мрійника.  

36 і 6 котів-детективів.jpgДитячі детективи для 8 років, а особливо від харизматичних котів привернуть увагу кожного. Кольорова книга від видавництва «Видавництва Старого Лева» Галини Вдовиченко «36 і 6 котів-детективів» захопить кожного молодшого мрійника. Адже котів аж 36 і 6, це багато, і звісно, пухнастики зустрічаються на кожній сторінці, не тільки у тексті, а і в дивовижних ілюстраціях. Стався злочин, і окрім домашніх улюбленців за справу взятися нікому. Разом з котами за розслідування береться і ваш малюк. Тому вперед, дізнатись, хто ж все таки краде картини?Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%