Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/vid-vodorostej-do-lyudyny-knyhy-pro-evolyutsiyu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Від водоростей до людини: книги про еволюцію

24.06.2020
Відгук

Для любителів нон-фікшн літератури природничого спрямування Книгарня «Є» підготувала добірку із 5 кращих книжок про еволюцію.

Книги про еволюцію

Homo Urbanus. Парадокс еволюції.jpgКниги про еволюцію цікаві багатьом, а особливо тим, хто намагається сам прогнозувати, яким буде майбутнє людства, зважаючи на його минуле. Іноді, у своїй незбагненності вони мало чим відрізняються від фантастики. Книжка «Homo Urbanus. Парадокс еволюції» Йелле Роймера про те, що очікує нас через тисячі та мільйони років. Автор стверджує, що в майбутньому людство не зможе існувати у такому вигляді, як зараз, а зіллється в єдиний «суперорганізм» - щось подібне до комах, які живуть у термітниках. На думку Роймера, один із парадоксів еволюції полягає у тому, що її метою не було виникнення саме людських організмів. А що ж тоді? Читайте цю захопливу книжку та знаходьте відповіді на різноманітні запитання про еволюцію.

Історія Землі.jpgКниги про походження життя на землі – один з найпопулярніших запитів сучасного читача. Тому Книгарня «Є» пропонує вашій увазі книжку «Історія Землі» Роберта Хейзена, яка вийшла друком у видавництві «Клуб сімейного дозвілля» 2019 року. У ній автор детально описує, як утворилася наша планета та які глобальні процеси вплинули на її подальший розвиток. Кожен розділ розпочинається із досить зручної для читача шкали часу. Також у книжці ви знайдете прогнози про те, яким може бути майбутнє людства.

Еволюція. Тріумф ідеї.jpgКниги з еволюційної біології не менш цікаві, адже з кожним роком вчені відкривають нові підходи до теорії еволюції. До прикладу, зверніть увагу на чудове видання «Еволюція. Тріумф ідеї» Карла Циммера. У книжці міститься детальний опис теорії Дарвіна і висвітлюються нові тенденції, що з’явилися в цій теорії. Адже наука не стоїть на місці, а по-своєму удосконалює та «підживлює» новими дослідженнями еволюціоністське вчення. Отже, усім, хто продовжує сперечатися на тему виникнення життя та людини на Землі, радимо прочитати цю книжку.

Від атомів до дерева. Вступ до сучасної науки про життя.jpgКниги з біології, які б розповідали історію живих організмів із точки зору еволюції, також можуть зацікавити читачів. Книгарня «Є» пропонує вам чудову книжку Сергія Ястребова «Від атомів до дерева. Вступ до сучасної науки про життя» від видавництва «Фабула». Книжка розпочинається із опису найдрібніших хімічних сполук, які згодом еволюційним шляхом формують живі організми. Книжка стовідсотково зацікавить біологів, біохіміків та усіх, хто хотів би дізнатися, як виникли клітини і мікроорганізми.

Шосте вимирання. Неприродна історія.jpgКращі книги з природничих наук також є у Книгарні «Є». Книжка «Шосте вимирання. Неприродна історія» Елізабет Колберт від видавництва «Наш Формат» нагороджена Пулітцерівською премією, входить до топу десяти найкращих книжок за версією New York Times, очолює список найкращих нон-фікшн книжок за версією The Guardian, а також є фіналістом The National Book Critics Circle Awards. У виданні ви знайдете багато цікавих фактів із історії еволюції та винищення людьми деяких видів тварин. Книжка гарно ілюстрована, а також містить інформативні таблиці та графіки.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%