Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/top-3-knyhy-pro-teoriyu-brekhni/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Топ-3 книги про теорію брехні

24.06.2020
Відгук

До вашої уваги у нашій новій добірці – книжки про теорію брехні та психологічні книжки з теорії спілкування без брехні.

Психологічні книги, які варто прочитати

Анатомія брехні.jpgКнигарня «Є» рекомендує вам психологічні книги про теорію брехні, які варто прочитати. Наприклад, ми пропонуємо вам цікаву книжку - «Анатомія брехні: колишні офіцери ЦРУ навчать вас виявляти обман» від видавництва «Vivat». Її автори – справжні авторитети у сфері виявлення брехні: Філіп Г’юстон, Майкл Флойд, Сьюзен Карнісеро та Дон Теннант. Г’юстон 25 років пропрацював у ЦРУ та заснував теорію виявлення обману. Флойд також з ЦРУ і спеціалізується на допитах. Сьюзен Карнісеро є авторитетом у сфері розпізнавання обманів. Теннант мав досвід роботи в Агентстві національної безпеки. Книжка дуже вдало систематизована. Кожен зможе знайти в ній інформацію на «свій смак»: тут розповідається про те, як виявляти обман у різних життєвих сферах. Навіть для батьків, які не знаходять спільної мови з дітьми, на сторінках цієї книжки є поради щодо складних розмов із ними: що робити, коли дитина влаштовує істерику, дратується або обманює. Також у книжці є інформація про те, як, наприклад, можна розпізнати брехню серед популярних людей. А ще – як правильно давати відповіді на будь-які запитання. Автори детально прописують усі можливі ситуації, з якими може зіштовхнутися кожен, та моделюють варіанти виходів із них.

Нетворкінг для інтровертів.jpgКниги зі спілкування необхідні людям, які прагнуть навчитися комунікувати без брехні. Така комунікація – один із елементів психології спілкування. Книги з психології людини ви можете знайти в Книгарні «Є» у великій кількості. Пропонуємо увазі читачів книжку «Нетворкінг для інтровертів. Поради для комфортної та ефективної комунікації» Карен Вікрі від видавництва «Vivat». Краще вдало спілкуватися, аніж брехати. Автор книжки розкаже вам, навіщо потрібні знайомства у різних життєвих сферах, як будувати правильні діалоги з оточуючими та не боятися комунікувати із незнайомими людьми. Загальні поради, які ви знайдете у цій книжці, допоможуть вам налагоджувати ефективне спілкування. Книжка буде особливо корисною для тих читачів, які відчувають себе інтровертами.

Як здобути прихильність людей і навчитися впливати на них.jpgВкрай важливі книги з жестів та міміки, які розкривали б справжні наміри вашого співрозмовника. Книгарня «Є» рекомендує вам книги з психології, де присутня як ця тема, так і стратегії спілкування з різними людьми. Наприклад, книжка «Як здобути прихильність людей і навчитися впливати на них: рекомендації колишнього агента ФБР» Джека Шефера та Марвіна Карлінса від видавництва «Vivat» - про те, як впливати на інших людей, як будувати відносини з ними та виявляти обман. Прочитавши її, ви навчитеся помічати, коли вас обманюють, адже знатимете усі можливі ознаки обману, особливо ті, які «видають» людські жести та міміка. Ви зможете розуміти, чому в таких ситуаціях люди поводять себе по-різному, а ще знатимете, як необхідно діяти за тих чи інших обставин.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту