Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/suchasni-knyhy-z-finansovoyi-hramotnosti-dlya-ditej/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Сучасні книги з фінансової грамотності для дітей

27.06.2019
Відгук

Усі ми прагнемо бути чудовими батьками для своїх дітей, приділяючи багато уваги їхньому інтелектуальному та фізичному розвитку, прищеплючи важливі моральні цінності. Але на жаль, часто ігноруємо надзвичайно ефективний виховний інструмент – гроші. Так, саме гроші. Адже на відміну від поширеної думки, що розмови про фінанси лише негативно впливають на підростаюче покоління та роблять їх меркантильними циніками, гроші - це перша сходинка до формування таких важливих цінностей, як мудрість, терплячість, стриманість, скромність, дбайливість та наполегливість.

То як же використовувати гроші не лише з метою покращення матеріальних потреб, а й у вихованні дітей? З чого почати? Яких тем варто уникати, а на яких варто зосередити увагу?

Незамінними помічниками у вирішенні цих питань для вас стануть книги про гроші для дітей, які допоможуть зрозуміти вашим малюкам, що таке гроші, як вони працюють та як ними розумно розпоряджатися. Пропонуємо 5 розвиваючих книг для дітей про фінанси.

Книги про фінанси

як говорити з дітьми про гроші.jpgЧудовим наставником для батьків у формуванні ефективної економічної поведінки дітей стане книга фінансового колумніста Рона Лібера «Як говорити з дітьми про гроші». Це тезаурус чудових порад про те, як розпочати розмову про гроші, чи варто говорити з дітьми про благодійність, кишенькові гроші, про підробіток та заощадження. У книзі є чудові настанови щодо формування фінансової грамотності у дітей, як правильно відповідати на складні запитання про гроші, на що дітям краще витрачати гроші та як не виховати дітей матеріалістами. Рон Лібер переконує, що фінанси – це чудовий спосіб виховання щедрих та підприємливих дітей.

як розповісти дітям про гроші.jpgДіти пізнають світ у грі. А коли гра ще сприяє розвитку фінансової грамотності у дітей – це подвійний успіх. Книга «Як розповісти дітям про гроші» Сергія Біденка та Ірини Золотаревич пропонує 100 домашніх ігор та практик, які у невимушеній формі познайомлять з фінансами дітей від 2 до 16 років. Ваша дитина навчиться правильно поводитись з грішми, витрачати їх, планувати витрати та заощадження, а також відповідати за своє майбутнє. Окрім цього ігри супроводжуються порадами для батьків та прикладами обговорення ігрових ситуацій.

Книжки з фінансової грамотності

Фінансова грамотність для малюків.jpgСпростовує складність розуміння фінансової грамотності для дітей Анна Гресь у книзі «Фінансова грамотність для малюків». Книга стане як помічником для батьків, так і чудовим другом дитині. Головні герої Іванко, Гануся та Професор Економус весело розкажуть про історію появи грошей, а також пояснять, як їх заробити та вкласти у вигідну справу. Діти у доступній формі засвоять такі складні поняття, як інвестиції, фінансовий план, бізнес, банк та благодійність. І, нарешті, чудовий бонус – інтерактивні завдання з наліпками.

Розвиваючі книжки з фінансів

таємне життя грошей.jpgРозкрити таємницю фінансового успіху допоможе книга «Таємне життя грошей» Кіри Вермонд. Діти дізнаються все про готівку, як працюють кредитні картки, про ефективні способи інвестування та заощадження. Складна інформація у книзі представленна у доступній формі з ілюстраціями та прикладами. «Таємне життя грошей» - книга, з якої виростають успішні підприємці.

книга юного підприємця.jpgСвоїм досвідом ефективної фінансової поведінки та головними секретами створення дитячого бізнесу діляться Сергій Біденко та Ірина Золотаревич у посібнику «Книга юного підприємця». Юні читачі отримають 9 детальних планів для своєї прибуткової справи. Завдяки чітким інструкціям діти навчаться відстежувати доходи та витрати, складати бізнес-план, зможуть самостійно зібрати власний капітал, управляти грішми та навіть знайти партнера чи зібрати команду.

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%