Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/strashni-yashchirky-dobirka-knyh-pro-dynozavriv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Страшні ящірки: добірка книг про динозаврів

24.06.2020
Відгук

Книгарня «Є» підготувала захопливу добірку книжок для дорослих та дітей, котрі цікавляться доісторичними тваринами, зокрема динозаврами. Усім хоробрим любителям прадавніх істот – «must read»!

Енциклопедії та інші книжки про динозаврів для дорослих та дітей

Коротка історія майже всього на світі.jpegКнигарня «Є» пропонує вам енциклопедичне видання про динозаврів для дорослих. «Коротка історія майже всього на світі. Від динозаврів і до космосу» Білла Брайсона від видавництва «Наш Формат» - для тих, хто хоче знати, як з’явилася наша планета, скільки їй років та чому вимерли динозаври. Окрім цікавих фактів про цих доісторичних тварин, ви отримаєте також багато інформації про рослинний світ та його еволюцію із точки зору Дарвіна і релігії. Книжка Брайсона допоможе вам не тільки пригадати те, що ви вивчали в школі на уроках фізики, хімії та природознавства, але й суттєво розширити свої знання.

Динозаври. Велика енциклопедія.jpgВелика енциклопедія динозаврів – цікавий подарунок для ваших дітей. Купити таке видання ви можете в Книгарні «Є». До прикладу, книжка «Динозаври. Велика енциклопедія» від видавництва «Ранок» - захопливий путівник у світ прадавніх ящерів. Книжка розрахована на дітей середнього шкільного віку. Енциклопедія містить багато інформації з історії динозаврів, а також яскраві факти про мезозойську еру. Видання прекрасно проілюстроване фотографіями та малюнками, які чудово доповнюють оригінальний текст.

Утрачений світ.jpgКниги про динозаврів – це також і художня фантастика. Книжка «Утрачений світ» Артура Конана Дойла від видавництва «Знання» - для поціновувачів динамічних сюжетів та цікавих пригод. Хто не мріяв мандрувати далекими країнами, плавати в бурних річках і… віднайти доісторичне місце? Та чи варто там бути людині? Принаймні, небезпечно – це точно! Якщо окрім «дойлівського» детектива Голмса ви досі не були знайомі з іншими героями книжок автора, то «Утрачений світ» стовідсотково здивує вас! Цей пригодницький роман світового рівня дійсно здатен приголомшити!

Динозаври. Енциклопедія.jpgНауково-популярні книги про динозаврів для дітей – це, зокрема, видання «Динозаври. Енциклопедія» авторства Тетяни Мардеросьянц від видавництва «Vivat». Захопливий текст книжки доповнюють яскраві ілюстрації. На дев’яносто шести сторінках енциклопедії розгортається історія Землі з її загадковими мешканцями – динозаврами. Ви знайдете в книжці багато інформації про різноманітні види цих прадавніх істот і про місця, де були знайдені їхні рештки. Без сумніву, енциклопедія зацікавить не лише майбутніх палеонтологів, але й широке коло читачів.

Добрий динозавр. Пригоди незвичайних друзів.jpgХудожні книги про динозаврів для дітей дошкільного віку також є у Книгарні «Є». «Добрий динозавр. Пригоди незвичайних друзів» від видавництва «Егмонт» - для малечі, яка з раннього віку починає цікавитися динозаврами. Казковий сюжет книжки, що динамічно розвивається та захоплює уяву маленького читача, неодмінно сподобається вашій дитині. А ще книжку прикрашають чудові ілюстрації з відомого мультфільму.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту