Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/rytualizovana-ahresiya-dueli-na-storinkakh-knyh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ритуалізована агресія: дуелі на сторінках книг

09.04.2020
Відгук

Що може бути цікавіше та водночас жахливіше, ніж дуелі? Саме для поціновувачів справжніх баталій, де один постріл може врятувати життя ми створили добірку книг, де вдосталь справжніх дуелей.

Герой нашого часу.jpgДуель в російській літературі — «Герой нашого часу» Михаїла Лермонтова. Мало хто з нас не читав пригоди Печорина, який не бажав жити, як всі інші люди того часу. Він сміливо ризикував, потрапляв у курйозні проблеми та ввязувався в дуелі. До книги ввійшли не лише проза автора, а й і деякі вірші письменника за різні рок.

Учень убивці. Assassin.jpgСправжня книга про поєдинки «Учень убивці» Робіна Гобба розповість не лише про вбивства та інтриги в тіні, а й чесні дуелі, котрі вирішують життя не однієї людини. Фітц – позашлюбний син принца, який повинен зайняти місце короля. Парубку здавалось, що про його існування королівська верхівка навіть і не здогадується, але як же він помилявся. Хтось намагається його вбити, щоб парубок не надумав претендувати на трон. Від загибелі його рятує дідусь-монарх. Здавалось б негаразди полишили хлопця, але одного дня він зустрічає Чейда. Від цієї зустрічі світ Фітца перевертається з ніг на голову і він стає на шлях асасина. 

Дочка Медічі.jpgКнига про честь і гідність «Дочка Медічі» Софії Перино -  це справжня історична драма де дуелі та міжусобиці звична річ. Роман присвячений підступному дому Валуа, який своїми інтригами та жадобою до влади не дає спокою звичайним людям. Сама розповідь ведеться від імені принцеси Маргарити, яка хоч і розумна, але доволі неоднозначна особистість. На тлі релігійних воєн та любовних битв принцеса знаходить сили для життя і намагається здобути те, що належить їй по праву. 

Дюна.jpgФантастична книга про суперництво «Дюна» Френка Герберта сподобається любителям міжпланетних вій. Прянощі – найрідкісніша речовина у всесвіті, якій підвладно все: від сприяння міжзоряним подорожам до подовження життя. Але ці прянощі можна знайти лише на одній єдиній планеті - Арракісі. Той хто заволодіє цією планетою буде мати в покорі весь світ. Клан Харконненів воліє повернути владу у свої руки. Без жодних докорів сумління вони вбивають герцога Лето Атріда, що керував планетою з прянощами. Син герцога разом із наложницею тікають у пустелю, щоб згодом забрати своє. Це важкий та небезпечний шлях приведе хлопця до перемоги або загибелі, але він твердо вирішив знищити всіх своїх кривдників. 

Гамлет, принц данський.jpgОдна з кращих книг про честь «Гамлет, принц данський» Вільяма Шекспіра - давно відома історія про кохання, дуелі та міжусобиці. Саме в цій п’єсі вдало відтворено удаване божевілля. Принц Гамлет бажає помсти і відновлення справедливості за смерть свого батька. Ми всі знаємо чим закінчується ця п’єса, але ніколи не пізно перечитувати шедеври класики.Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%