Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/romany-pro-pidlitkovi-pomylky-ta-yikhni-naslidky/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Романи про підліткові помилки та їхні наслідки

17.12.2019
Відгук

Найяскравішою порою в житті людини є дитинство. Та якщо у дитинстві комусь бракувало сміливості та наснаги коїти всяке і втрапляти в халепи, то вже у підлітковому віці волі не бракне. Після халеп, на жаль, треба відповідати за наслідки, бо що не кажіть, а підліток – це майже дорослий. Щоб поностальгувати за підлітковим віком або підібрати цікаве чтиво для невпинної молоді, гортайте нижче. 

Книги про перше кохання для підлітків

Вітька + Галя, або Повість про перше кохання.jpg«Вітька + Галя, або Повість про перше кохання» Валентина Чемериса – це дуже дотепна, весела та життєва книжка про перші почуття. Головні герої повісті – це Вітька, хлопець, який жив собі не тужив, аж раптом закохався в односельчанку Галю. Все б добре, якби у Вітька не було шаленого друга-підбурювача Федька, який знай завжди має «слушну» пораду для Вітька. Що з того вийде і чому хлопці битимуться на дуелі, читайте у книзі.

Абсолютно нецілована.jpgЧудовими книгами про підліткову любов у школі та підліткові проблеми є серія від сучасної норвезької авторки Ніни Елізабет Ґрьонтведт. У чотирьох книгах із серії ви прочитаєте про пригоди Уди Стокгейм, її маленькі й серйозні підліткові проблеми, перші закоханості, сварки з кращою подругою, шкільні пригоди та багато іншого. Книги Ніни Ґрьонтведт читають із захватом підлітки по всьому світу. Авторка пише легко і ненав’язливо, з’являється враження, ніби зазираєш у думки малої розбишаки та знову стаєш підлітком. Так, можна розпочати з книжки «Абсолютно нецілована».

За п’ять кроків до кохання.jpgОднією з найвідоміших книг про трагедії для підлітків є історія з назвою «За п’ять кроків до кохання» Рейчел Ліппінкот. Авторка розповідає про трагічне кохання Стелли та Вілла. Обоє хворіють на страшну хворобу – кістозний фіброз. Людям з цією хворобою неможна наближатись один до одного більше, ніж на 5 кроків, але кохання не спинити. Стелла сумлінно виконує приписи лікарів, а Вілл не бачить у цьому сенсу. Що з того вийде і чи стане їхнє кохання матеріальним, читайте у книзі.

Самотні COM.jpgІнша книга про трагедії підлітків – це роман Барбари Космовської «Самотні.СОМ». Ця книга не про трагічну підліткову любов, а про ще одну проблему підлітків – самотність. Головна героїня Йоанна має руде волосся, росте без батьків, переїхала з Сирії, а тепер старша від однокласників на 2 роки. Головний герой Віктор закинув навчання і зв’язався з поганою компанією. Його матір поїхала шукати кращого життя у далекій Англії, а Віктору доводиться самому шукати гроші на ліки для бабусі. У цій гостросоціальній історії авторка зачіпає безліч тем: дорослішання, матеріальні труднощі, байдужість батьків, заробітки за кордоном та самотність покинутих напризволяще підлітків. Усіх героїв історії об’єднує самотність, та коли вони разом, вже ніби й не так порожньо.

Цікаві книги для підлітків 16 років

Підлітки тонко відчувають світ і дуже хочуть бути зрозумілими й не самотніми. Щоб трохи наблизитись до проблем підлітків, заглядайте до підліткових книг, там завжди бешкетно і трошки сумно.

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня сім'ї

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%