Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/pryklad-dlya-nasliduvannya-knyhy-yaki-chytaly-heroyi-z-filmiv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Приклад для наслідування: книги, які читали герої з фільмів

09.04.2020
Відгук

Глядачам та поціновувачам кінематографу цікаво знати про героїв улюблених фільмів усе: від манери поведінки, типових жестів до уподобань у музиці та книжок, які вони читають. Книги, які з’являються у руках улюблених кіногероїв, – це легко впізнавані фундаментальні книги, іноді класика, а іноді щось епохальне.

Книги для інтелектуалів

Улісс.jpgЧи не найбільше високочолої літератури встигла прочитати Рорі Ґілмор за усі сім сезонів серіалу «Дівчата Ґілмор» (Gilmore Girls, 2000-2007). Рорі підкорила не одну фундаментальну книгу. Серед прочитаного дівчиною заплутаний роман Джеймса Джойса «Улісс», «Кохана» Тоні Моррісон,  виклична «Друга стать» Сімони де Бовуар та багато інших глибокопроблемних романів, які потребують вдумливого читання. Фанати серіалу та книголюби створюють списки літератури та читацькі виклики (Rory Gilmore Reading Challenge) у невтомному бажанні прочитати усе, що встигла прочитати ця юна інтелектуалка. Книги з улюблених фільмів — це мастрід.

Злет і падіння Третього Рейху.jpgКращі книги з інтригою – це далеко не завжди про книги, які прочитала інтелектуалка і поборниця за справедливість Ліза Сімпсон. Героїня подолала стільки розумної дорослої літератури, що її список прочитаного може засоромити ледь не кожного дорослого. Єдине що рятує від сорому, то це те, що Ліза – все-таки мультиплікаційна. Серед подоланих дівчинкою книг є монументальна праця «Злет і падіння Третього Рейху» Вільяма Ширера.

Під скляним ковпаком.jpgСеред книг, які читають герої фільмів, знаходимо й драматичні та чуттєві історії від світових авторів. Так, у фільмі «10 причин моєї ненависті» («10 Things I Hate About You», 1999) з Хітом Леджером та Джулією Стайлз у головних ролях красуня Кет (та ж Джулія Стайлз) зачитується романом Сильвії Плат «Під скляним ковпаком». Депресивна автобіографічна книга про 19-річну Естер Грінвуд, яка виграла конкурс і отримала можливість стажуватися у модному нью-йоркському журналі, підкорила мільйони читачів по всьому світу.

Маленькі жінки.jpgЗворушливою та доброю книгою, яка стала улюбленою для кількох поколінь читачів, стала історія Луїзи Мей Олкот «Маленькі жінки» (в оригіналі – «Little Women»). Ніхто не залишається осторонь проблемної дитячої літератури, навіть Рейчел з культового серіалу «Друзі» дуже любила цю історію. Рейчел рекомендує легковажному Джої взятись за книгу. Хай вас не дивує те, що «Маленькі жінки» розчулюють Джої до сліз, бо книга розтопить найкрижаніше серце.

Привіт це Чарлі, або переваги сором’язливих.jpgПерелік найцікавіших книг світу подолали герої фільму за мотивами роману Стівена Чбоскі «Привіт це Чарлі, або переваги сором’язливих» Білл і Чарлі. Хлопці прочитати нічогеньку підбірку літератури, до якої увійшли такі книги: «To Kill a Mockingbird» (українською «Вбити пересмішника») Гарпер Лі, «Великий Гетсбі» Френсіса Скотта Фіцджеральда, «Ловець у житі» Джерома Селінджера, «Голий ланч» Вільяма Берроуза та «On the road» («В дорозі») Джека Керуака. Згадані книги стали класико американської літератури.Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image