Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/pravdyvi-knyhy-istoriyi-pro-zakordonne-zhyttya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Правдиві книги-історії про закордонне життя

11.03.2020
Відгук

Зізнайтесь, і у вас була думка про те, щоб переїхати до нової країни, щоб розпочати нове життя. Звісно, добре там, де нас нема, але це так заманливо: нові місця, нове оточення, нова робота… Але насправді все не так і просто, а емігранти – це особлива категорія людей, людей, які щось шукають або від чогось біжать. Сьогодні ми підіймемо пласт літератури про емігрантів та біженців і спробуємо розібратись: як воно – почати нове життя у чужій країні.

Книги про переїзд у США

Білі зуби.jpg«Білі зуби» Зеді Сміт – це книга про еміграцію внутрішню і зовнішню, про життя, яке часом не залишає кращого вибору, про дружбу і сім’ю. Це історія про двох друзів: англійця Арчі Джонса і виходця із Бангладешу Самада Ікбала. Що ж таке білі зуби? Те, що об’єднує всіх, незалежно від кольору шкіри чи віри.

Посол мертвих.jpgТяжку книгу про емігрантів з романтичною назвою «Посол мертвих» написав професор Массачусетського університету Аскольд Мельничук. Це історія про важку долю українського емігранта, сімейна сага про те, як важко на чужині зберегти національну ідентичність. Ким насправді є посол мертвих? Чи є в чужинця шанс пустити коріння на новій землі?

Свобода і далі.jpg«Свобода і далі: шлях української жінки до нового життя в Америці» Галини Воскобійник – це своєрідна сповідь жінки, що пережила роки Другої світової війни на рідній землі з усіма репресіями та жахами того часу, щоб потім переїхати до далекої Америки і розпочати там нове життя. Адже кожна душа заслуговує на щастя, спокій та свободу.

Небезпечні думки.jpgСеред мемуарів російських емігрантів варто згадати  «Небезпечні думки» відомого дисидента Юрія Орлова, який боровся за правду у залізні часи панування Радянського Союзу. Це книга спогадів про становлення дисидентського руху, яка буде цікава усім, хто цікавиться історією.

Золотий дім.jpg«Золотий дім» Салмана Рушді – це на даний момент остання книга автора, яка зачіпає тему емігрантів у США і не тільки. У кращих традиціях Рушді антична міфологія тут переплітається з організованою злочинністю Нижнього Мангеттена. Це сімейна сага про емігрантів та пошук ідентичності, кохання і розквіту бомбейської кіноіндустрії. Химерно і вишукано, як і завжди у творах цього незвичайного письменника. 

Середня стать.jpgЗа «Середню стать» Джеффрі Євгенідіс отримав Пулітцерівську премію і не дарма. Це дуже інтимна і болісна історія про людину, якій доведеться розкрити чимало секретів своєї родини на шляху до пізнання самої (чи самого?) себе. Це родинна сага про три покоління греко-американської сім'ї Стефанідісів, якій, повірте, є що приховувати.

Два фургони.jpgІ останньою серед сьогоднішніх книг про емігрантів та біженців презентуємо «Два фургони» Марини Левицької. Герої цього роману – трудові емігранти, які мріють знайти нову батьківщину в далекій Англії, але не все так просто, як може здаватися на перший погляд. Їх очікує важка праця на полуничних полях, нестача грошей та багато інших випробувань. Чи здійсниться їхня мрія? Дізнайтесь у подорожі разом з головними героями. Шлях до головної мрії життя не може бути легким.Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня сім'ї

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%