Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/populyarni-knyhy-napysani-za-syuzhetamy-mifiv-i-lehend/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Популярні книги, написані за сюжетами міфів і легенд

26.05.2020
Відгук

Для людей, котрі обожнюють міфи та легенди ми склали добірку книг, що базуються на їх основі.

Зниклий герой.jpgОдин з міфологічних сюжетів в літературі яскраво виражена у книзі «Зниклий герой» Ріка Ріордана – це продовження відомого циклу книг «Персі Джексон». Мертві більше не заточені в Тартарі, вони прагнуть помсти та насильства. Таємнича сила, яка сильніша за самих Титанів намагається зруйнувати Олімп. Велике Пророцтво справджується і лише юні герої можуть врятувати весь світ. У гніві Зевс зачиняє Олімп та наказує не спілкуватись іншим богам зі своїми дітьми. Чого ж так боїться наймогутніший бог? І чи вдасться юним напівбогам на цей раз врятувати світ?

Діти кістки й крові.jpgЩе одна книга, що базується на міфології —  «Діти кістки й крові» Томі Адейємі, у якій буде іти мова про країну Ор’їші, що колись давно була чарівним краєм, де магія панувала поруч з людьми. Але часи змінюються тоді, коли жорстокий король цієї країни наказує своїм воякам вбити всіх магів та зітерти з лиця землі навіть крихти надії, що колись чари повернуться. Але головній героїні разом з впливовими друзями випадає шанс все змінити. Вони кидають виклик монархії і розпочинають шлях для відродження таємничої сили за допомогою якої століттями процвітав Ор’їші. На них чекають небезпечні мандри, нові друзі та містична сила, яка може вийти з під контролю. Книга базується на основі африканських легенд та алюзій на жорстокість сьогодення, як: расизм, рабство та поліційне свавілля.

Іліад.jpgОдна з книжок,  за основу якої взятий сюжет з античної міфології, які є доволі популярними в літературі — славнозвісна Гомерова «Іліада». Всі ми знаємо цю поему, але хто ще не встиг дізнатися про героїв Троянської війни, то рекомендуємо поринути у античний світ, де панує не лише добробут, а й жорстокі війни та розруха.

Казки баби Гавришихи.jpgКнига, що грунтується на українських легендах «Казки баби Гавришихи» Олега Гавріша занурить вас у фантастичні пригоди української міфології. Це збірка різноманітних казок, які задаються химерними та інколи похмурими, але у них завжди перемагає добро. Самі казки основані на безліч слов’янських легенд та цікавих фантастичних історіях нашого краю. Ці казки чарують, лякають та водночас наповнюють теплом і повертають у дитинство.

Бартімеус. Амулет Самарканда.jpgВас заворожить мотиви міфів у книзі «Бартімеус. Амулет Самарканда» Джонатана Страуда. У дощовому Лондоні магія – це буденна річ, так само, як і демони та інші містичні істоти. Тому Натаніель вирішує звернутись за допомогою до джина, щоб покарати свого кривдника. Але одна річ викликати древню магічну істоту, а інша - контролювати її… Попри юність чаклуна, Бартімеус, той самий джин, вирішує допомогти йому та викрадає потужний магічний артефакт, але це лише початок приголомшливих подій, які базуються на грецькій міфології.Читайте також: