Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/podarunkovi-vydannya-knyhy-yakym-pozazdryat-kolektsionery/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Подарункові видання: книги, яким позаздрять колекціонери

18.01.2020
Відгук

Книжка – найкращий подарунок. У цьому твердженні немає сумніву. Паперове видання стає окрасою будь-якої книжкової полиці: як домашньої, так і офісної. А якщо мати у своєму арсеналі подарункові видання – то це те саме, що тримати у себе окремі витвори мистецтва. Їх приємно торкатися, розглядати. Читати з насолодою. І на книжковій шафі вони виглядають доволі вишукано та солідно. Щоб ви не загубилися у світі подарункових книжкових видань, пропонуємо нашу невеличку підбірку.   

Подарункова книга керівнику 

Історія Мистецтва.jpgАльбоми з мистецтва купити може кожен. Потрібно тільки вдало підібрати комбінацію. Мистецтво – це завжди вищий рівень. А книжка, яка розповідає чи ілюструє досягнення митців – це своєрідний вищий рівень у квадраті (оскільки література також є мистецтвом). Ось і виходить, що один вид мистецтва інформує нас про кардинально інший вид. Але, що ж обрати для подарунка? Щоб було б корисно та красиво? «Історія мистецтва» - і практична, і, одночасно, естетична. Повне видання від знаних дослідників мистецтва допоможе поринути у неймовірний світ становлення і розвитку мистецтва. Подорож різними видами мистецтва від найдавніших часів до сьогодення; неймовірні та якісні ілюстрації; легка та зрозуміла структура викладу стануть чудовим презентом з будь-якої нагоди чи події.

Утрачений рай.jpgДорогі книги поняття відносне. Хтось вкладає у це поняття нотки матеріального, інші – нематеріального. Чи комбінують обидва аспекти. Але в одному всі сходяться точно – така книжка має відповідати своєму статусу. «Утрачений рай» Джона Мілтона саме з таких. Епічна поема, класика з класики. Насичений, багатьма елементами поетичного, історичного, політичного та психологічного, етичного, твір розповідає про повстання Сатани проти Бога та іншими біблійними мотивами-переспівами. А українське видання довершує епічність цього всесвітньовідомого твору репродукціями гравюр Гюстава Доре. «Утрачений рай» просто чудовий подарунок для справжніх поціновувачів літератури та мистецтва.

Кобзар. Ювілейне найповніше подарункове видання.jpgШукаєте книгу подарунок інтернет магазині для свого керівника у якого все є? Пригляньтеся до української класики. Хоча б до Шевченка. «Кобзар. Ювілейне найповніше подарункове видання» стане окрасою будь-якого кабінету. Не стати просто не може. Найповніше нецензуроване видання дозволить відкрити для себе нового Шевченка. Шевченка без прикрас і без цензора. Авторські варіанти творів, різні документи, листи, малюнки й автопортрети глибше заглиблять нас в епоху Шевченка. Та й оформлення самого видання не залишить байдужого нікого.

Галерея котів.jpgКрасиві книги в подарунок доречні за будь-якої нагоди. Це завжди прекрасна можливість порадувати близьку людину, колегу чи керівника якісним, цікавим та інколи неординарним виданням. Наприклад, до останнього можна віднести «Галерею котів» Сюзан Герберт. Видання містить у собі акварельні котоінтерпретації відомих творів мистецтва: від живопису до театру та кіно. Така книжка ідеально пасуватиме для поціновувачів мистецтва чи просто любителів котиків.  Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%