Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/pidkory-novi-vershyny-knyhy-pomichnyky-v-dosyahnenni-masshtabnykh-tsilej/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Підкори нові вершини: книги-помічники в досягненні масштабних цілей

11.09.2020
Відгук

7 духовних законів успіху.jpg Кращі книги для самовдосконалення від одного з кращих духовних наставників світу - чи це не максимально вдале поєднання? Читання книги "7 духовних законів успіху. Як втілити мрії" Діпака Чопри схоже на теплу бесіду зі старшим товаришем, що готовий дати кілька дієвих порад. Всотайте мудрість настанов і результат не забариться – ваша свідомість розшириться та дозволить бачити нові горизонти успіху, втілювати мрії у життя, вдало орієнтуватися у справах та хапати удачу за хвіст.

Книги про вибір життєвого шляху

Я знаю, як їй все вдається.jpg"Я знаю, як їй все вдається: Тайм-менеджмент успішних жінок" Лори Вандеркам є вдалим прикладом книги з саморозвитку для жінок, адже вона знищує стереотипи про те, що бути одночасно успішною бізнес-леді, чудовою матір'ю та ще й мати хобі, просто неможливо. Навпаки, проаналізувавши час, що жінки витрачають на певні заняття, авторка переконливо, на прикладі багатьох реальних історій доводить, що реальне абсолютно все. Вона дає дієві поради, як раціонально організувати свій простір та розклад, розповідає про особливості жіночої психології та її незвідані можливості, що мотивують до розвитку. Так кожна жінка зможе легко зорієнтуватися та обрати свій варіант.

Дивись уперед.jpgКниги з пошуку своєї справи – корисні помічники сучасних людей, що часто губляться серед сотень можливостей і мають складнощі зі здійсненням вибору. Книжка Майкла Гаята і Деніела Гаркаві "Дивись уперед. Надійний шлях до омріяного життя" – дороговказ у лабіринтах пропозицій та бажань. Вказівки, що подані тут, допоможуть розвинути чуття та стати уважним до власних потреб, а відтак і почати рухатися у правильному напрямку. Адже плисти по течії не варіант для тих, кому не байдуже, де вони врешті опиняться і хто буде поруч. У книзі також подана цікава аналітика та незвичайні приклади, що доповнюють думки авторів.

У полум'ї.jpgЯкщо історії засновані на реальних подіях та підкріплені теоретичними знаннями це не кращі книги з психології та саморозвитку, то які ж вони тоді? Аби мати повну інформацію для дискусії, ознайомтеся із книжкою "У полум'ї. Сім кроків до найяскравішого життя". Її автор Джон О'Лірі ледь не загинув у пожежі і цей випадок поділив його життя на до та після. Якщо раніше він тинявся від одного вподобання до іншого, надовго ніде не затримуючись, то тепер він чітко усвідомив як знайти саме свій шлях. Цими знаннями він радо ділиться з тими, хто готовий до змін, хто готовий подивитися на світ ширше ніж будь-коли.

Емоційний успіх.jpgУ книзі "Емоційний успіх. Як отримати бажане та необхідне від життя за допомогою трьох ключових емоцій" Девід Дестено пропонує переглянути загальноприйняті поняття про силу волі та цілеспрямованість. Чи справді вони є важливими інструментами для досягнення успіху? Автор пояснює, що вольова складова потребує штучного виховування цієї риси, а от емоції поруч із нами завжди. То чому ж не застосувати їх із користю? Рекомендації, як саме це зробити, чекають вас на сторінках цього видання.


Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку