Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/najkrashchi-detektyvy-tsoho-sezonu-novynky-u-knyharni-ye/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Найкращі детективи цього сезону: новинки у Книгарні «Є»

15.06.2019
Відгук

У літературі є багато тем, що хвилюють та будуть хвилювати суспільство – добро і зло, війна і мир, кохання і ненависть, комедія і трагедія. До них повертаються та перечитують, знаходячи нові смисли і значення. Також актуальності не втратила, на жаль, тема злочину і покарання. Тому ми підібрали для вас п’ять детективних історій.

Детективи 2019 року

«Вигнанець і чорна вдова»                              

Вигнанець і чорна вдова.jpg

Детективні історії неможливо уявити без історії нового роману Андрія Кокотюхи «Вигнанець і чорна вдова», події якого відбуваються навесні 1909 року у Києві. Головний герой — київський слідчий Платон Чечель розв'язує складну справу та знаходить вбивцю молодих панянок — доньку таємного радника зі столиці імперії. Але дівчина гине за тих обставин, що і її жертви, тож впливові родичі звинувачують нашого героя. Єдиний шанс залишитися на волі — допомогти врятувати життя відомого мільйонера фон Шлессера. Але барона вбивають. Підозрювані — спадкоємці та навіть Платон. Він змушений розплутати серію вбивств, щоб урятувати своє життя та запобігти новим жертвам. 


Готель «Велика Пруссія»

готель велика пруссія.jpg

Детективи читати українською особливо цікаво, коли, йдеться, скажімо, про 1905 рік. А тим паче, ще й коли пригоди    львівського комісара Адама Вістовича продовжуються. Кар'єра швидко іде вгору і головний герой зголошується допомогти у справі своєму напарнику, ад'юктові Самковському, головний герой береться за, начебто, звичайне розслідування. Але ця справа заведе їх далеко за межі Львова та Австро-Угорщини, через Польщу в далеку Пруссію. 

«Флечер. Діло, що смерділо»

флечер діло що смерділо.jpgТакож не можемо обмежити і малечу. Надзвичайно цікава та кумедна детективна історія про детектива-скунса з яскравими та атмосферними ілюстраціями. Наш головний герой, полюючи на смачненькі книдлики, потрапляє у пастку до шеф-кухаря. Та, на щастя, його рятує Тео — син господаря ресторану. Вони стають друзями та створюють детективну агенцію. Герої знайдуть нових друзів та ворогів, ітимуть слідами злочинця-неплатника і розплутуватимуть діло, що смерділо.«Необхідне зло»

Історичні детективи набирають все більшу популярність. Тому пропонуємо відвідати необхідне зло.jpgБританську Індію 1920-х років. В Калькутті на очах головних героїв капітана Вінгдема та сержанта Бенерджі вбивають сина магараджі. В полюванні за вбивцями вони подорожують всією Індією до королівства Самбалпур — державі казкових скарбів, таємниць та самописних правил. Чи встигнуть головні герої розплутати таємничий клубок злочинного світу можновладців, не поплатившись власним життям?

«У розшуку»

Цікаві детективи неможливо уявити без визнаного майстра своєї справи. Зануритись у колоритну детективну у розшуку.jpgісторію «У розшуку» запрошує автор психологічних шпигунських детективів Джон Ле Карре. Цього разу письменник пропонує історію молодого чеченця Ісси Карпова, що пройшовши крізь складні випробовування та особисті втрати, переїздить до Гамбурга, щоб розпочати кар'єру лікаря. Зустріч з адвокатом Анабель Ріхтер, відкриє нам всі загадки його минулого та покаже справжнє обличчя Ісси.Та чи постане він перед нами цинічним злочинцем, маріонеткою у великій гри чи, можливо, щирим мрійником, дізнаємось по завершенню роману.


Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 8%

Промокод діє
до 11:00 17.08.2020

Промокод: YE8
Отримай додаткові -8%