Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/nadykhayuchi-knyzhky-pro-te-zarady-choho-treba-zhyty-naspravdi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Надихаючі книжки про те, заради чого треба жити насправді

22.11.2019
Відгук

Буває так, що  люди обмежені не лише у словах, а й в думках, світосприйнятті, рішеннях. Здається, що  людина з гарним зором може бачити усе, але іноді вона наче сліпа та вбачає лише окреме коло речей. Часто кажуть, що людина сама себе обмежує та просто не хоче сприймати хоч ще щось, але це не так. У даній статті ви зможете відшукати книги, які допоможуть вам побачити щось нове та сприймати цей світ  по-іншому у нових барвах. 

Книги, які змушують жити

Життя без обмежень.jpgКнига «Життя без обмежень», яку написала людина з неймовірною історією та міцною силою духу, а саме — Нік Вуйчич. Майбутній письменник народився з рідкісним генетичним захворюванням — у нього зовсім немає рук і ніг. І ця людина ділиться з читачами своїми секретами подолання труднощів. Зазвичай, коли   успішні люди діляться своїми історіями досягнення вершин, то завжди знайдуться ті, хто скажуть: «Йому легко казати, бо у нього є все та й взагалі не багато йому треба було подолати перешкод, щоб досягти успіху». А якщо ж автором такої книги буде людина з обмеженими можливостями, то звичайно його слова  будуть здаватися набагато привабливішими. Опустили руки і здається, що ваше доля найтяжча, життя найгірше? Надихайтесь книжкою Ніка Вуйчича!

Книги, що вчать мудрості

Витончене мистецтво забивати на все.jpegКнижку «Витончене мистецтво забивати на все»  написав американський підприємець письменник, блогер — Марк Менсон. Наше життя  - скупченння проблем, а вміння їх долати розкриває особистість людини. Книжка допоможе сформувати реалістичні очікування, конструктивно сприймати негативний досвід та цілеспрямовано діяти у складних ситуаціях, не розпорошуючись  на дрібниці, тобто розуміти, на що треба зважати, а на що взагалі не звертати уваги. Автор вважає, що поразки, проблеми та перешкоди грають ключову роль на шляху до успіху, а саме їх подолання, адже глобальні зміни відбуваються у житті лише тоді, коли людина пержила найгірші моменти. Мистецтво “забивати” не означає бути байдужим. Це означає спокійно сприймати усе що відбувається.

Книги, що змушують мислити ширше

Тепер! Лови мить - це твоє все.jpgКнига «Тепер! Лови мить — це твоє все!», написана Еріком Бертраном Ларссеном. Дана книга змотивує змінюватися   і  відкриє нові горизонти, можливості і все те, чого ти не бачив до цього моменту, адже сам себе обмежував, навіть не помічаючи. Ти отримаєш можливість змінити своє життя, переосмислити усе. У шаленому ритмі життя, серед повсякденного клопоту ми майже не знаходимо часу для самих себе,  просто втрачаємо себе і абсолютно забуваємо жити тут і зараз, насолоджуватися моментами життя. Ми опускаємося у роботу та іноді, навіть не замислюємося про те, що відбувається навколо нас. Усіма думками ми тримаємо себе десь на глибині повсякденного житті і не намагаємося вибратися. Автор надає цілеспровані ефективні поради, що дозволяють відкинути погані звички і почати розвивати сильні риси характеру. Бо буває  так, що тільки після того, як ми починаємо старіти — усвідомлюємо, як швидко лине час і як важливо його цінувати.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня сім'ї

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%