Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/mishechok-istorij-dobirka-knyzhok-iz-korotkymy-rozpovidyamy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Мішечок історій: добірка книжок із короткими розповідями

03.03.2020
Відгук

У вас зараз не має часу на читання великих романів? Ви вже відклали Джойса і Дікенса до кращих часів, але все ще не хочете прощатись зі світом вражаючої літератури? Тоді зверніть увагу на короткі і всепроникаючі історії з нашої сьогоднішньої колекції. Найвизначніші сатирики і філософи, нобелівські лауреати, а також творчі спадкоємиці епохи Вірджинії Вульф подарують вам тільки найкращі враження і по своєму надихнуть на читання класичної літератури.

Короткі роповіді класиків

Про пам’ять, марнославство і собак.jpgЧи може геніальна книга складатись менш ніж з 200 сторінок? Найславніший британський сатирик ХІХ століття Джером К. Джером у збірці есеїв "Про пам’ять, марнославство і собак" довів, що вразити серце читача можна навіть вкрай короткою, ретельно підібраною дозою літературного гумору. На відміну від багатьох сучасних книг, цю ви будете з задоволенням перечитувати багато разів і неодмінно знайдете нагоду процитувати вибрані рядки у колі друзів.

Платеро і Я.jpgКраща книга філософських розповідей, яку ми вам пропонуємо, також доволі коротка і зрозуміла, та разом з цим не втрачає глибини, притаманної іменитим класикам епохи модернізму. "Платеро і я" – це знаковий твір іспанської літератури початку ХХ століття, від нобелівського лауреата Хуана Рамона Хіменеса. Сірий віслюк на ім’я Платеро був чи не єдиним свідком самотності автора і головним героєм його ліричної прогулянки півднем Іспанії. Досвідчені читачі радять читати цю книгу повільно, та радше з кінця до початку, адже саме так можна якомога повніше зрозуміти плинність нашого життя.

Життя бджіл.jpgНа неспішну плинність життя, у вигляді повчальних притч із мораллю, пропонує нам поглянути ще один нобелівський лауреат із літератури – Моріс Метерлінк. У його найвизначнішому есеї "Життя бджіл" розглядаються чесноти і хиби цивілізованої людини крізь примху натурфілософії та естетики символізму. Письменник проводить численні аналогії між поведінкою різних живих істот та дозволяє нам по іншому подивитись на природу людини. Книга буде корисна поціновувачам як художньої, так і психологічної літератури.

Усмішка.jpgНаша добірка книжок із короткими розповідями була б неповною без таких класиків літератури ХХ століття як Рей Бредбері. Ми пам’ятаємо цього автора за світовим бестселером “451 за Фаренгейтом”, але у його творчому доробку існують десятки не менш важливих книг. Збірка короткої прози "Усмішка" віднедавна вражає українських читачів художнім різноманіттям особистостей і подій, що можуть подарувати неабияку насолоду. 

Кулак.jpgСеред сучасної англійської літератури варто відзначити книгу коротких історій під назвою "Кулак" від Гелен Сімпсон. Українським читачам поталанило познайомитись із цим твором рідною мовою відразу ж після його світової прем’єри. Героїня чи не всіх оповідань Гелен Сімпсон – це сучасна жінка, що немов пройшлась сторінками класиків - від Шекспіра до Вірджинії Вульф. Вона сміливо кидає виклик усім життєвим труднощам, не забуваючи про справжній гумор і безсмертне кохання.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%