Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/krashchi-knyzhky-dlya-vedennya-osobystykh-finansiv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Кращі книжки для ведення особистих фінансів

20.12.2019
Відгук

Кращі книжки про фінанси та кредит допомагають правильно розподілити свій бюджет, вчитися заощаджувати та навчають як правильно оформлювати кредит і чи варто це взагалі робити. Але якщо ви хочете відкрити власну справу, для початку варто ознайомитися із книжками із нашої підбірки, щоб бути впевненим у собі та знаннях про економіку, ринок та гроші і все, що потрібно для початкового бізнесмена чи бізнесвумен. 

Еволюція грошей.jpg«Еволюція грошей. Фінансова історія світу»
Кращі книжки із економіки та фінансів для початківців повинні розповідати історію зародження грошей та їх розвиток до сучасного світу. Так і робить у своїй книжці відомий британський письменник та історик Ніл Ферґюсон. Автор досліджує та подає у деталях останню світову фінансову кризу та каже, що фінансова неосвідченість руйнує суспільство не менше ніж катастрофи, але люди все одно дуже мало знають про гроші. Якщо ви хочете дізнатися про банки, чому вони існують, яка різниця між облігаціями та акціями, для чого так корисно купувати нерухомість та страхові поліси – вам однозначно потрібна ця книжка та знання, які вона вам дасть.


Поведінкова економіка.jpeg«Поведінкова економіка. Як емоції впливають на економічні рішення»
Кращі книжки із фінансової грамотності, які опираються на наукові дослідження допоможуть не стати жертвою маркетингу. Книжка Річарда Талера «Поведінкова економіка. Як емоції впливають на економічні рішення» розповість вам про те, що ви зовсім не раціональні у своїх покупках і часто підсвідомо керуєтеся емоціями, навіть не підозрюючи цього. У гумористичній манері автор подає помилки яких ми допускаємося щодня, чому інколи заощадження, які ми складали роками вмить витрачаються на якусь зовсім незаплановану покупку чи справу, як нами керують власне почуття вигідності та знижки.  


Сучасна теорія грошей.jpg«Сучасна теорія грошей»
Кращі книжки по управлінню фінансами навчають правильно сплановувати власний бюджет та розпоряджатися коштами. Але для цього потрібно знати роль грошей у сучасному суспільстві та різних світових режимах валютного курсу, а книжка Рея Рендала «Сучасна теорія грошей» істотно підніме ваші знання про економіку. Основні компоненти теорії інтегровано у сучасний системний аналіз. Теорія побудована на базовій основі маркоекономіки.  

Економіка. Інструкція з використання.jpg«Економіка. Інструкція з використання»
Кращі книжки із фінансового менеджменту починаються із базових, тих які розкажуть, що економіка - це не така складна наука і доступна кожному. Саме Ха-Юн Чанґ у своїй книжці «Економіка. Інструкція з використання» розвінчує міф про недосяжність цієї науки. Автор каже, що передовсім економіка – це про людей, а не про великі корпорації та складні фінансові схеми. Чи справді заможні люди працюють не покладаючи рук, а бідні ледачі? Які причини призвели до світової кризи 2008 року, та як їх уникнути, щоб знову не стати на граблі? Відповіді на ці запитання дає Ха-Юн Чанґ.Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%