Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyzhky-shcho-dopomozhut-staty-eko-frendli/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книжки, що допоможуть стати еко-френдлі

02.07.2019
Відгук

Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів – це день, коли ви не зможете взяти або придбати у нас будь-який поліетиленовий пакет. Натомість хочемо запропонувати 8 книжок про екологію.

дім нуль відходів.jpgУ книжці «Дім – нуль відходів» йдеться про 5 простих правил, які допоможуть покращити не лише своє життя, а й ситуацію на планеті в цілому. Необхідно всього лише відмовитися від непотрібних речей, зменшити використання того, чого ми усе ж таки потребуємо, наново використовувати те, що споживаємо. А ще – переробляти сміття після того, що залишилося після попередніх трьох пунктів. І останнє – віддавати на компост те, що можна використовувати в якості добрива.

сміттєва революція.jpg«Сміттєва революція» - це книжка, виготовлена на основі переробленої вживаної упаковки Tetrapack. Відкривши книжку, можна дізнатися, яким чином діє життєвий цикл речей. Наприклад, що стається з речами, коли їх викидать. Або, що яка подальша доля одягу, з якого виростають. А ніколи не думали про те, яким чином старий мобільний телефон може захистити тропічний ліс?

змінюється все.jpgКнига «Змінюється все. Капіталізм проти клімату» здатна змінити вашу уяву про кліматичні проблеми. Наомі Кляйн – авторка декількох світових бестселерів – аналізує те, як великі корпорації та особливості вільного ринку блокують спроби боротися з кліматичними змінами. Також тут можна побачити критику організацій, які, на перший погляд, докладають зусиль для покращення клімату, а насправді є пов’язаними з нафтовими компаніями.

зберегти ліс.jpg«Зберегти ліс» - невеличка книжка, яка може врятувати планету. Адже за допомогою завдань, наведених у книжці, маленький читач з цікавістю буде розуміти, чому і як необхідно дбати про ліси, тварин та рослин, заощаджувати ресурси. Але завдання пройти не так просто, адже це схоже на складний, але захопливий квест: зібрати інформацію про ліс, покращити суперздатності та ознайомитися з екопам’ятками.

шосте вимирання.jpegЩо станеться, якщо темпи вимирання прискоряться? Таке запитання поставила собі авторка книжки «Шосте вимирання. Неприродна історія» Елізабет Колберт. «Шосте вимирання…» - не схожа на наукову книжку. Це радше величезна стаття для суспільно-природничого журналу зі світовим ім’ям про стан речей довкола екології та загрози, пов’язані з бездумним використанням ресурсів планети.

сміття і люди.jpgКнижка норвезького антрополога Томаса Гілланда Еріксена «Сміття і люди» — не про те, як можна врятувати світ від екологічної катастрофи. Праця констатує той факт, що сміття стало невід’ємною онтологічною частиною людського існування. Автор пропонує усвідомити масштаби забруднень (які насправді є набагато більшими, ніж може видатись на перший погляд), що продукує людство. Так, наприклад, у книжці можна дізнатися, що при створенні більшості одиниць пластикових виробів продукується об’єм відходів більший, ніж об’єм тієї самої речі. Неприємно усвідомлювати темний (ба навіть смердючий) бік людства – але важливо.

книжка про сміття.jpgЗдається, що про важливість прибирання сміття знають усі змалечку. А чи була у вас у дитинстві книжка про сміття? «Книжка про сміття» - це путівник для малечі (і дорослих) світом сміття або, інакше кажучи, світом речей, які дуже легко створити і майже неможливо позбутися. У книжці також є спеціальні сторінки, на яких можна написати власні ідеї, думки та спостереження.

у пошуках добробуту.png«У пошуках добробуту» - це дослідження, у якому кліматичні проблеми розглядаються в комплексі з такими аспектами, як майнова нерівність та зростаюче безробіття. Автори книжки Йорген Рандерс та Грем Макстон пропонують тринадцять рішень для вдосконалення світу – серед яких важливе місце займають і рішення для екології.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня Конституції

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%