Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyzhky-pislya-yakykh-vy-polyubyte-mystetstvo/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книжки, після яких ви полюбите мистецтво

04.11.2019
Відгук

Кожна людина наділена інтелектом і почуттями, тому  має дар творця. І ми з вами спостерігаємо, як протягом тисячоліть людство не втомлюється оточувати себе так званою «штучною природою» - культурним середовищем, в якому найпочесніше місце займають витвори мистецтва.

«Історія мистецтва» як настільна книга усіх естетів та інші арт-книги, які варто прочитати

Історія Мистецтва.jpg«Історія мистецтва» Стівена Фартінга – бажаний подарунок для тих, хто хотів би пізнати світ мистецтва. Для зручності сприйняття матеріалу всі значні художні періоди описані в книжці за хронологічним принципом, а велика кількість ілюстрацій супроводжується цікавими коментарями істориків та художників. Текст легко сприйматиметься навіть тими людьми, які не мають жодного уявлення про історію мистецтва.

Знайомство з мистецтвом для дітей.jpgЕнциклопедія мистецтва – це гарна можливість зануритися разом із дітьми у казковий світ художньої творчості. Книгарня «Є» пропонує вашій увазі енциклопедію «Знайомство з мистецтвом для дітей» від видавництва «Vivat». Книжка містить важливі відомості про різні види та жанри мистецтва. У ній також є інформація для батьків, яка допоможе їм легко і доступно розповісти дітям про мистецтво. Ще одна родзинка енциклопедії – в ній є підказки, як навчитися малювати. Це заохотить дитину не тільки дізнатися про мистецтво, але й самій спробувати щось створити.

Крута архітектура.jpgДитяча енциклопедія з архітектури – це книжка, яка користується особливим попитом у дітей молодшого та середнього шкільного віку. Якщо ви не маєте жодної подібної енциклопедії, тоді книжка «Крута архітектура» Саймона Армстронга – для вас та вашої дитини. Це видання допоможе юному естету зрозуміти основи архітектури. Ваша дитина не любить креслити? Не впадайте у відчай! Після прочитання цієї енциклопедії вона залюбки робитиме ескізи будинків, і не виключено, що просто на шпалерах вашої квартири!

Як стати успішним ілюстратором.jpgКниги для художників можна також купити у Книгарні «Є»! Пропонуємо вашій увазі книжку «Як стати успішним ілюстратором» від видавництва «ArtHuss». Це видання буде корисним не тільки тим, хто досі лише мріє опанувати фах художника. Навіть досвідчені «майстри пензля» знайдуть у ній багато цікавих порад від відомих художників-ілюстраторів. Варто відзначити також чудове оформлення книжки, яке надихає не лише навчатися новим методам ілюстрування, але й не боятися експериментувати.

100 ідей, що змінили мистецтво.pngКниги про мистецтво починають активно заповнювати полички Книгарні «Є» та з кожним роком усе більше радують справжніх поціновувачів прекрасного. Серед таких видань – книжка Майкла Берда «100 ідей, що змінили мистецтво». Час невпинно летить, технології змінюються і мистецтво не стоїть на місці. Адже сьогодні ми починаємо геть інакше сприймати те, що раніше навіть не могли уявити як витвір мистецтва! Стріт-арти, перформанси, галюциногени та інші цікаві речі – ось що чекає читачів на сторінках книги Майкла Берда… А неймовірна кількість ілюстрацій надає їй особливого блиску!


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image