Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyzhky-dlya-pershoho-znajomstva-z-filosofiyeyu/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книжки для першого знайомства з філософією

08.08.2019
Відгук

На перший погляд, філософія може здатися дуже складною, нудною і непрактичною. Місткі терміни, важкі побудови, сотні сторінок. Як це може бути привабливим? Але будьте певними, що в одну мить усе зміниться. Наступить момент здивування щодо невизначеності усього у світі. А після здивування захочеться почитати книжки з філософії. Ми обрали найцікавіші.

Книжки про філософію

«Погляд навскіс. Вступ до теорії Жака Лакана через популярну культуру»

погляд навскіс.jpgДуже важливо, коли автор має захоплюючий стиль і пише про незвичайний погляд на світ. Ідеально, коли один з найбільш значущих філософів сьогодення Славой Жижек пояснює теорію контроверсійного, але впливового теоретика і практика психоаналізу Жака Лакана. Це не сухий академічний текст, а неперевершений інтелектуальний детектив, сповнений неочікуваних поворотів. Додайте до цього, що в якості об’єкту дослідження виступають популярні книжки та фільми.

«Філософія. Наука в коміксах»

філософія. наука в коміксах.jpgТри тисячоліття філософської традиції Західного світу в коміксах, де гідом виступає той самий Геракліт! Це хороша можливість замислитися про свободу волі, межі людського пізнання, особливостей мудрості. Не зчуєтесь, як зрозумієте, що знайомі з основними філософськими течіями та суперечками, що мали місце серед найкращих умів планети впродовж значного відрізку часу. Залишилось лише взяти весло і розпочати подорож!

«Ранкова зоря»

ранкова зоря.jpgРозпочинати знайомство з філософією з праці Фридриха Ніцше — дуже сміливий крок. Адже роздуми Ніцше про світ шокують та роблять самовідчуття дещо дискомфортним. «Ранкова зоря» - це збірка коротких афоризмів німецького філософа, передусім, про переоцінку цінностей щодо моралі, релігії, вільнодумства, проблем знання та істини. Більше того, в «Ранковій зорі» погляди Ніше розглядаються як експериментальний спосіб існування людини та перевірка найрізноманітніших перспектив реалізації людства.

«Пригоди філософських ідей Західного світу»

пригоди філософських ідей західного світу.jpg

Філософські ідеї лише на перший погляд здаються відокремленими від справжнього світу. Терміни та поняття, що сприймаються як такі, що існували завжди і без яких немислиме людське існування, насправді формувались у незліченних інтелектуальних дискусіях та пройшли випробування часом, періодично видозмінюючись. Логіку й раціональність, любов і смерть — ці концепції по-різному сприймали стародавній грек, середньовічний англієць та наш сучасник. «Пригоди філософські ідей Західного світу» познайомлять вас з широким спектром тем – від способу мислення давніх греків до сьогодення. А ще у книжці неперевершені ілюстрації.

«Наодинці з собою» наодинці з собою.jpgсекулярна доба.jpgМарк Аврелій — римський імператор зі стоїстичними поглядами, який залишив записи своїх роздумів. Стоїцизм – це філософська течія, що з’явилися в III ст. до Р.Х. і була поширеною на теренах Римської імперії аж до ІІ ст. від Р.Х. Більше того, європейське суспільство у ХVII ст. зазнало впливу стоїцизму і таким чином стало більш «дисциплінарним» (про це детальніше можна прочитати у книзі «Секулярна доба» Чарльза Тейлора). І зараз багато людей мають за взірець філософію стоїцизму. Що це таке? Дізнавайтесь у книжці Марка Аврелія «Наодинці з собою».

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 11:00 13.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%