Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyzhky-dlya-ditej-yaki-dopomozhut-zrozumity-svoye-tilo/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книжки для дітей, які допоможуть зрозуміти своє тіло

24.06.2019
Відгук

Дитині важливо знати інформацію про те, коли і які зміни відбуватимуться в її тілі та що робити, коли вона вперше стикнеться з такими змінами. З якого віку потрібно починати проводити статеве виховання? Це залежить від фізіологічних та психологічних особливостей дитини. Проте, без сумнівів – до того, як дитина втрапить в незручну ситуацію через брак знань або коли зацікавиться цією темою. Ми зосередились на п'ятьох книжках про тіло людини для дітей від молодшого до старшого шкільного віку.

Тіло людини – енциклопедія для дітей

про тіло людини.jpgЗ енциклопедії «Про тіло людини» школяр дізнається, яким чином функціонує його тіло, що таке віруси, корисні і шкідливі бактерії. А прочитавши розділ про продовження роду школяр задумається про здоровий спосіб життя. Адже якщо цього не знати, то можна легко підхопити якийсь вірус, хворобу та заразитися шкідливими бактеріями. Також книжка буде корисною тим, хто вивчатиме анатомію і фізіологію людини. Окрім того, енциклопедія містить плакат формату А2 про внутрішні органи та скелет з м'язами. Книга є й у великому розмірі, з плакатом формату А1.

Мія дорослішає.jpgКниги про тіло і фізіологічні зміни організму – дуже важливі у період статевого дозрівання. От Моніка Пейткс - педіатр-ендокринолог і потурбувалась, щоб була доступна інформація і написала книжку «Мія дорослішає» про дозрівання тіла дівчинки. З цієї книжки можна дізнатися, як визначити розмір бюстгальтера; що потрібно їсти, скільки треба спати, щоб організм правильно розвивався; що необхідно знати про «критичні дні», про гігієнічні засоби, якими потрібно користуватися; що таке «складний вік». Не менш важливо, що після прочитання книжки дитина зрозуміє, що прищики, невисокий або навпаки, дуже високий зріст, різкі зміни настрою, ріст волосся у різних місцях - це не привід для глузування і тим паче не привід для глузування. Це всього лише особливості дозрівання. А наприкінці книги є 10 правил, яких необхідно дотримуватися, щоб організм правильно розвивався.

Енциклопедії для школярів

ось як працює тіло.jpgЕнциклопедії для школярів – це довідники, у яких дитина може отримати відповіді на безліч питань. Енциклопедія Матса Венблада «Ось як працює тіло людини всередині та зовні» містить велику кількість ілюстрацій, які пояснюють що й як працює, а також інформацію про поширені захворювання (астма, діабет, рак тощо). Залежність зовнішності від їжі, здорове харчування та групи поживних речовин (білки, жири, вуглеводи, вітаміни, мінерали і солі) і в яких продуктах вони містяться - усе це допоможе школяру краще зрозуміти своє тіло.

людина. велика книжка для найменших.jpg
Книжки про тіло для дітей молодшого шкільного віку та дошколяриків допоможуть пояснити, як народжуються діти і все, що з цим пов'язано. Так, у книжці «Людина. Велика книжка для найменших» є доступна і цікава інформація про наше тіло та системи організму, а також про те, що допомагає нам захищатися від бактерій та вірусів, скільки є органів чуття і за що вони відповідають. А останній розділ «Я харчуюся правильно!» розповість про те, скільки разів на день потрібно їсти, які продукти рекомендовано вживати, про гігієну перед приготуванням та вживанням їжі, а також трохи історичних фактів про їжу. Наприкінці кожного розділу є невеличка вікторина для закріплення знань.

100 та одна розмова.jpegПідлітки можуть достеменно не знати про фізіологічні процеси, які відбуваються в їхньому тілі в період статевого дозрівання, про обережність в інтимних стосунках, про вплив шкідливих звичок на організм. Книжка «100 та 1 запитання й відповідь "про це". Усе, про що підлітки соромляться говорити» дозволить мати відповіді на делікатні питання щодо того, як, коли, куди, чому. Адже у дорослих буває ніяково "про це" запитувати, або ж дорослі соромляться або вважають, що ще зарано відкривати усі таємниці статевого виховання. Саме тому важливо прочитати книгу, яка коректно висвітлює «важкі» теми.


Також читайте:

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 12%

При замовленні від 400 гривень
діє до 17:00

Промокод: YE12
Отримай додаткові -12%