Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-za-rekomendatsiyamy-bloheriv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги за рекомендаціями блогерів

15.11.2019
Відгук

Книги популярних блогерів та для блогерів робляться все більш актуальними. Розвиток особистих блогів та соціальних мереж зазнав таких неймовірно-захмарних масштабів, що все те, що рекомендують нам ці блогери, ми ладні сприймати як рецепт від лікаря чи пораду духовного вчителя. Деякою мірою це так і є, якщо стосується порад «що ж почитати».

Успішні виступи на TED.jpegКниги для ютуберів, зазвичай, складаються із тематичної літератури по монтажу відео та інтернет-просуванню. Але основа вашого блогу в ютубі завжди полягає у виступі, який ви записуєте для своїх підписників. Ви ж самі бачили купу монотонних відео з unpacking-ами чергових покупок в магазинах чи нудних вебінарів «Як заробити декілька мільйонів, застосовуючи афірмації та холотропне дихання». Якщо не хочете приєднуватись до цього логічного ряду, тоді книга Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів - саме для вас. Не важливо, про що ви розповідаєте у своєму блозі, важливо ЯК ви це розповідаєте. Автор книги є успішним спікером на багатьох конференціях TED і ділиться з вами трюками не лише впевненого поводження на публіці, а й методиці побудови вашої історії та вірним інтонаціям для розстановки правильних акцентів. 

Міста і люди.jpgКниги з тревел журналістики завжди нас захоплюють своїми далекими краєвидами та аборигенськими звичаями. Цікавим експонатом цього виду є книга Йозефа Рота Міста і люди, де автор описує свої враження відвідування Франції, Росії та Балкан у 20-роки XX століття. Ці неймовірні, тонкі як мереживо, репортажі дають відчути та почути запахи і звуки тих місць, де він перебував. Автор легко зчитує та уловлює настрої, які панували в той час, що є особливо цінним спостереженням з огляду на долю, яку очікують ці краї.

Шум часу.jpgАвтобіографічні романи можливо і не блищать документально-дзеркальною поверхнею, але вони можуть передати ті внутрішні переживання головного героя, які можуть сховатись при холодному погляді на білі біографічні факти. Після виходу книги Шум часу Джуліана Барнза у 2016 році, вона значилася в усіх можливих списках бестселерів та була в шорт-листах для прочитання багатьох журналістів та блогерів. І не дивно, адже книга неординарно подає нам історію життя геніального композитора Дмитра Шостаковича. Поки композитор стоїть у вестибюлі біля ліфта, в очікуванні КДБ-шників, нам розповідається, як це - бути офіційним композитором в радянському союзі. Яка від цього виростає скутість, а водночас і широта можливостей. 

Гірка правда про стосунки.jpegКниги американських блогерів палають ясним вогнем при згадці про книгу американського журналіста та блогера Ніла Штрауса. Гірка правда про стосунки відкривається нам після її прочитання. В нашому світі доступних насолод та різноманітних спокус, відчуття можуть притуплятися. Тому звичайні відверті взаємні стосунки можуть бути чимось тривіальним. Автор, відчувши це на власному досвіді, описує увесь шлях його сексуальних експериментів та пошуку себе серед усього цього феєрверку.Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня сім'ї

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%