Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-yaki-zbahatyat-vashi-znannya-pro-lyudskyj-orhanizm/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги, які збагатять ваші знання про людський організм

08.07.2020
Відгук

Наразі рівень розвитку медицини дозволяє розпізнати та вилікувати чималу кількість хвороб. Та важливо ще й добре знати принципи функціонування свого тіла, аби вчасно відчути, коли щось не так. До вашої уваги пропонуємо перелік корисних книг, разом із якими легко та цікаво пізнавати роботу людського організму.

Книги з медицини для студентів і не тільки

Моя перша енциклопедія. У лікаря.jpgНезамінні книги з медицини для школярів молодшого віку – це ті, котрі пояснюють, що немає нічого сороміцького у знаннях про власне тіло, що не варто боятися ходити до лікаря та розповідати йому про свої негаразди. Саме такою є "Моя перша енциклопедія. У лікаря" Стефані Леду, що в ігровій формі познайомить дитину з лікарськими спеціальностями, важливістю профілактики та не дасть сформуватися страху перед білими халатами. Книга яскраво ілюстрована та пропонує ситуаційні задачі, аби читач міг бути безпосереднім учасником процесу та краще зрозуміти прочитане.

Історія i таємниці медицини.jpgКращі книги з історії медицини, такі як енциклопедія "Історія і таємниці медицини", мають бути на полиці кожного підлітка, що цікавиться походженням, здавалося б, звичних речей з медичного світу. У книзі подані маловідомі факти з різних епох розвитку мистецтва лікування, описані історичні події та постаті, що відіграли важливу роль у цій сфері життя. Як був винайдений шприц? Чому чума зветься "чорною смертю"? Звідки походить слово "карантин"? Чим відомі Роберт Кох, Олександр Флемінг та Луї Пастер? Про це і не тільки допоможе дізнатися ця корисна книжка.

Анатомічний атлас людини.jpgСеред книг для вивчення медицини, що підійдуть студентам медичних навчальних закладів, варто виділити "Анатомічний атлас людини" Фредеріка Мартіні, виданий відразу чотирма мовами. Атлас містить детальний ілюстративний матеріал кожної ділянки тіла пошарово зі вказанням усіх структур. Крім схем, у книзі є і зображення анатомічних квадрантів на трупі, а також на живій людині під час діагностичних досліджень. Кожне фото супроводжується детальними поясненнями та коментарями.

Як це працює Тіло людини.jpgТакі подарункові медичні книги як книга Ніколи Кухарської "Як це працює? Тіло людини" стануть гарним презентом будь-якій дитині, що цікавиться процесами, котрі відбуваються у людському організмі. Разом із головною героїнею та її дотепним дідусем читачі дізнаються, чому виникає гикавка та йде обертом голова після катання на каруселі, навіщо людині нігті та волосяний покрив, як відбувається старіння та чимало інших фактів з фізіології людини. А гарні малюнки в доповнення до кожної історії дадуть змогу ще краще їх зрозуміти.

Внутрішні хвороби. Підручник, заснований на принципах доказової медицини.jpegЩе однією важливою книгою для студентів-медиків та практикуючих лікарів є довідник "Внутрішні хвороби. Підручник, заснований на принципах доказової медицини". Це – збірка сучасних гайдлайнів щодо діагностики та лікування найбільш розповсюджених хвороб. Тут коротко і чітко подані найважливіші симптоми та синдроми, можливі ускладнення, групи лікувальних засобів, ефективність яких клінічно доведена. Підручник зручно розбитий по розділах та пунктах, що робить його легким у використанні.


Читайте також:
Отримай знижку