Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-shcho-dopomozhut-pravylno-rozporyadzhatysya-finansamy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги, що допоможуть правильно розпоряджатися фінансами

03.02.2021
Відгук

Книги про гроші та фінанси – доволі специфічна література. Вона завжди має свою цільову аудиторію, яка відстежує основні тренди та цікавиться новинками. Безперечно, до цих читачів належать як професійні економісти, фінансисти, так і просто зацікавлені люди. Відповідно, і саму економічну літературу репрезентує широкий діапазон, який сподобається кожному.

Розумний інвестор. Стратегія вартісного інвестування.jpgКращі книги з економіки та фінансів – ті, які ґрунтовно та зрозуміло можуть розтлумачити доволі складні питання. Так, необхідно згадати видання «Розумний інвестор. Стратегія вартісного інвестування». Книжка розповідає про основні правила фондового ринку, демонструє алгоритм його діяльності, показує принципи успішного інвестування. Вагома роль у виданні відводиться аналізу психології потенційного інвестора, емоційним чинникам.

Поведінкова економіка.jpegДуже цікава книжка «Поведінкова економіка. Як емоції впливають на економічні рішення». Вона деталізує аспект емоційних чинників у розв’язанні фінансово-економічних проблем. Так, зокрема, книга заперечує поширену думку про те, що ця сфера вимагає суто раціонального підходу. На прикладах із практики автор доводить, що саме емоційна складова нерідко є основою різноманітних економічних операцій.

Сучасна теорія грошей.jpgВикликає інтерес у читачів видання «Сучасна теорія грошей», яке намагається пояснити складні та малозрозумілі фінансові теорії на простих прикладах доступною мовою. Чому одні народи вважають заможними, а за іншими тягнеться шлейф бідності? Від яких факторів залежить економічне зростання?

Багатство народів.jpgПро це розповідає книга «Багатство народів. Дослідження про природу і причини багатства народів». Не секрет, що економічна література намагається заглянути в майбутній день та спрогнозувати його перебіг.

Економіка пончика.jpgУ такому разі варто згадати видання «Економіка пончика. Як економісти XXI століття бачать світ». Воно містить комплексний аналіз глобалізаційних тенденцій і висуває нові гіпотези їхнього перебігу.

Посткапіталізм.jpgПерегукується за тематикою з вищезгаданим виданням і книжка «Посткапіталізм. Путівник у майбутнє». Вона має на меті спробувати збалансувати сфери капіталістичного розвитку економіки та соціального добробуту. 

Економіка. Інструкція з використання.jpgКниги для фінансистів за своїм викладом нерідко нагадують навчальний посібник. Таким, по суті, є видання «Економіка. Інструкція з використання». Його головна мета – продемонструвати, що ця наука не є якоюсь надто складною чи незрозумілою.

Циклічна історія фінансових криз.jpgПідійде для фінансистів і книжка «Циклічна історія фінансових криз». Вона надає комплексний усесторонній аналіз розвитку фінансової сфери людства. На конкретних прикладах ця книга доводить, що він відбувався циклічно і мав свої злети й падіння.

Американський колос.jpgДослідникам фінансової історії дуже сподобається і видання «Американський колос. Тріумф капіталізму в 1865-1900 рр.». Воно окреслює розвиток класичної американської економічної системи та розповідає, як США стали однією з найпотужніших країн світу.

Речі і люди. Есей про споживання.jpgКниги з особистих фінансів – чудові порадники. У такому разі, варто згадати видання «Речі і люди. Есей про споживання». Воно розповідає про взаємозв’язок наших фінансів і сфери споживання, розкриває її суть із боку економічних, виробничих та навіть філософських аспектів.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту