Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-pro-dyvakuvatykh-lyudej/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги про дивакуватих людей

24.11.2019
Відгук

Супергеройські сюжети стають все більш популярними серед сучасних читачів, а на екрани виходять нові фантастичні фільми та серіали. Блог Книгарні «Є» підготував цікаву добірку різнопланових книжок для шанувальників історій про надзвичайні здібності та героїчні пригоди, з якої кожен зможе обрати щось на власний смак.

Вічні.jpgКнига про людей з надможливостями «Вічні» — це могутній сюжет про наділених надзвичайними здібностями надлюдей, блискуче вибудований великим королем коміксів Нілом Ґейманом. Хтось із них вміє літати, хтось - бігати на надзвуковий швидкості, а хтось - навіть маніпулювати думками! Створені інопланетними істотами Вічні - існували протягом тисяч років, спостерігавши за злетами і падіннями цивілізацій. Невже донині ніхто не знає і не пам'ятає про них?  Для допитливого студента-медика Марка Каррі відповідь на це питання стане причиною не лише несподіваних життєвих змін, а і цікавезних фантастичних пригод!

Шістка воронів.jpgНестандартні книги, як от «Шістка воронів» - це захопливі пригоди шістьох підлітків, що вже з перших сторінок жадають вляпатись в халепу та об'єднані спільною метою — здійснити неперевершену крадіжку! Темне минуле кожного з героїв цієї огорнуте таємницями, та сплітається у жорсткому місті Кеттердамі, де панують свої закони. Фентезійний кримінальний світ що створила Лі Бардуго майстерно перетинається з парочкою закоханих,а підступні загрози та несподівані комбінації дій героїв підсилюють насолоду від читання.

The Hallblazer.jpgКнига про людей із надзвичайними здібностями «Hellblazer. Той, хто йде крізь пекло» як от Джон Константин, величний маг та детектив, який розслідує справи пов'язані з містикою і надприродними явищами — унікальна ланка не лише графічних романів, а і всієї фантастичної літератури загалом. Духи та демони, янголи та потойбічні безликі істоти - з деякими з них головний герой знайомий особисто і навіть встиг отримати ворогів серед цієї містичної братії. Костянтин нерідко використовує брудні прийомчики для досягнення цілей, хоча і впевнений що робить її на благо людства. Задумана творцями як похмурий містичний комікс, серія Hellblazer підкорила тисячі фанів якісних малюнків та приголомшливих окультних історій.

Господар крижаного саду.jpgЗарубіжні книги про надможливості та фантастичний світ Мідґаард, як нова книга відомого польського автора Ярослава Ґжендовича «Господар крижаного саду. Нічний подорожній» - це неймовірна історія експедиції, що опинилась на планеті що застигла в ранньому Середньовіччі і чимось нагадує Скандинавію епохи вікінгів! Тут не працює техніка та будь-які пристрої, проте поряд зі схожим на наш світ тут водяться справжні чудовиська, дії та можливості якого землянам важко уявити!

Мій брат - супергерой.jpgНезвичайні книги купити для дітей завжди можна в нашому інтернет-магазині, особливо якщо це захоплива історія сучасного автора! Образливо, коли наші мрії не здійснюються, але коли твій старший брат замість тебе стає супергероєм - це взагалі щось нереальне! Зак не любить комікси та навіть не хоче носити супергеройський плащ! От халепа! Проте хтось повинен стежити за суперздібностями брата та керувати ними заради порятунку декількох фантастичних світів! «Мій брат — супергерой» — це сучасна та дууже дотепна книга про пригоди двох братів, яким доведеться не лише виплутатись з безлічі халеп, а і врятувати людство! Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня сім'ї

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%