Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-dlya-zhinok-pro-zhinochist/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги для жінок про жіночість

01.03.2020
Відгук

У складному світі сьогодення, де закон джунглів змушує постійно боротися за своє місце під сонцем, досить складно лишатися невимушено жіночною. Часто та легкість і жіноча енергія вдало ховаються чи взагалі зникають під тиском зовнішніх обставин. А так іноді хочеться бути прекрасною чуттєвою леді, натхненною та бажаною. Як повернути та зберегти це відчуття, вам підкаже добірка чудових книжок, що дозволять зазирнути в найпотаємніші глибини жіночої душі.

Справді жіночі книги

Чемні дівчата потрапляють у рай, погані – куди забажають.jpgКнига про жінок, які знають чого хочуть – саме такою є робота іменитого німецького психолога Уте Ергардта «Чемні дівчата потрапляють у рай, погані – куди забажають». А якщо чогось не хочуть – то і не мають хотіти, бо кожна жінка вільна обирати свій шлях самостійно. Ця книга поверне кожній віру у власні можливості, у свою привабливість та внутрішню силу, пояснить, у чому справжня сутність жіночності. Бо бути поганою для когось – не страшно. Головне – стати найкращою для себе.

як бажає жінка.jpgКниг про жіночність та її нерозривний зв'язок із сексуальністю є чимало, та серед них яскраво вирізняється книжка Емілі Наґоскі – докторки наук, професіонала у сфері сексології. «Як бажає жінка» вражає одночасно фундаментальністю підходу та простотою викладення. Чому не варто боятися своїх бажань, як піклуватися про своє сексуальне здоров’я і яким чином воно пов’язане із жіночністю – про це і не тільки оповідає авторка на прикладі чисельних історій із життя звичайних жінок, які одного разу і назавжди вирішили врешті отримувати задоволення і не картати себе за це.

Сила твоєї кішечки.jpg«Сила твоєї кішечки» - таку провокаційну назву має книга Кари Кінг, де яскраво відображено, яку насправді владу має харизма, врода та сексуальність кожної дівчини, якщо вона забажає нею скористатись. Розбудити свою кішечку, виявляється, просто. Достатньо дізнатися дванадцять секретів, що яскраво і подекуди з гумором розкриває авторка. Із такими, як ця, книгами для жіночого розвитку під рукою не складно стати жінкою мрії, що завжди гідна поваги, уваги та щирого захоплення.

Слухай своє тіло.jpgНіхто не знає нас краще, ніж ми самі себе. Тож кого насправді варто слухати? «Слухай своє тіло – найкращого друга в усьому світі» - із такою порадою звертається до читачів Ліз Бурбо, авторка чисельних бестселерів у сфері мотиваційної літератури. Як можна стати щасливою та бажаною, не знаючи, чого насправді потребує організм та свідомість, чого не вистачає для гармонійного розвитку особистості та співіснування із навколишнім світом? Низку корисних афірмацій, доступні приклади із життя, душевні поради для більшого розуміння потреб власного тіла – усе це чекає вас на сторінках цієї надихаючої книжки, а також інших книг про жіночність та жіночу енергію від Ліз Бурбо.

Приховане диво.jpgСкільки таємниць приховує жіноче тіло? Скільки міфів кружляє довкола найпотаємнішої його частини? Чи кожна дівчина повною мірою володіє інформацією про власну анатомію та фізіологію? Не лякайтеся складних слів. У книзі «Приховане диво. Уся правда про анатомію жінки» медики Еллен Стьоккен Даль і Ніна Брокманн пишуть жартівливо про серйозне і надважливе знання для кожної жінки – знання про піхву, сама назва якої довго викликала сором та змушувала пекти раків не одну представницю прекрасної статі. А всьому виною дезінформація, що роками нав’язувалася та передавалась із покоління у покоління. І, звісно, чимало жінок з острахом переживали звичні, виявляється, явища, що відбувалися в їх тілі, боялися власної жіночності та особливостей, що притаманні тільки їм. Ця книга – відвертий путівник тілом жінки, що професійно та відверто дає опис і пояснення усіх фізичних та емоційних аспектів діяльності дівочого тіла, які варто пам’ятати, аби з легкістю отримувати насолоду від життя.

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image